Menu

Joga w Parku Rusinowa (FOTO)

Za nami ostatnie spotkanie z cyklu Lato z jogą w Parku Rusinowa. Na parkowej polanie rozbrzmiały dźwięki instrumentów archaicznych m.in. gongów i mis. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

Joga w Parku Rusinowa (FOTO)

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19

Komentarze

Abra (29 sierpnia 2022 6:16)
Super pomysł popieram. Nie słuchać głupich komentarzy, lepiej siedzieć przed telewizorem i wszystko Be!!!!
xsdS (28 sierpnia 2022 17:41)
kobietki nas facetów do depresji doprowadzicie z waszymi pomysłami
xsdS (28 sierpnia 2022 17:35)
śmieszne to jest czemu nie ma facetów to tylko dla kobiet
Dwa oblicza (28 sierpnia 2022 13:31)
Nasz ulubieniec Grzegorz Schetyna .Pędził Grześ przez pola miasta ,wieś zapierda.lał dosyć srogo bo ma kłopot z ciężką nogą.Na liczniku 120 i tu przyszła jego klęska .Na trzy miechy prawko zaje.bali i mandatem ukarali (2500
Ja (28 sierpnia 2022 10:19)
W miastach w których jest normalny zrównoważony psychicznie prezydent mają baseny miejskie a tu fontanny ule z pralek bluszcze i jogi chore to wszystko...
Janek (28 sierpnia 2022 8:21)
Dyskoteka dla bawiących się inaczej :)
Dietetyczka (28 sierpnia 2022 1:07)
Masakra ile mamy nadwagi w spoleczenstwie,toz to choroba...
Rafał (28 sierpnia 2022 0:25)
Kleszcze i komary będą mieć sytą, tłustą ucztę.
Miś Yogi (27 sierpnia 2022 17:32)
Uniwersytet Trzeciego wieku zainicjował zajęcia.

Dodaj komentarz

Rusinowa  |   Park Rusinowa  |   joga  |   zdrowie  |   czas wolny  |  

Zwłoki mężczyzny odnalezione na byłym basenie na Rusinowej

Wałbrzych stawia na parki

Kluby sportowe zapraszają na aktywne wakacje

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij