Menu

Zapisz się na wyścig kolarski amatorów Grand Prix Dabro-Bau – Świdnica

Trwają zapisy do udziału w wyścigu kolarskim amatorów Grand Prix Dabro-Bau – Świdnica, który wystartuje w niedzielę, 4 września. Jest to jeden z etapów cyklu wyścigów PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk.
 

Zapisz się na wyścig kolarski amatorów Grand Prix Dabro-Bau – Świdnica

Kolarze będą mieli do pokonania dystans FUN – 50 km lub PRO – 100 km, w pętlach po 25 km, co gwarantuje dynamiczną jazdę w okolicach startu i mety. Rejestracja i zapisy dostępne są TUTAJ

Centrum zawodów zlokalizowane będzie w okolicy bosmanatu, przy zalewie Witoszówka w Świdnicy. W związku z tym 4 września, w godzinach od 10:30 do 15:30 przewidywane są utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w tym rejonie miasta. Linie nr 50 i 52 będą obsługiwały połączenia z pominięciem przystanku przy ulicy Wałbrzyska/Janusza Kusocińskiego, natomiast linia 10 nie będzie wykonywała połączeń. Pozostałe kursy będą odbywały się według rozkładu jazdy.

Podczas imprezy zorganizowane będą również zawody dla dzieci. W zależności od ilości zgłoszeń odbędą się one w następujących kategoriach:
Grupa O – rowerki biegowe do 5 lat (dziewczynki/chłopcy)
Grupa I – do rocznika 2016 (dziewczynki/chłopcy)
Grupa II – roczniki   2014 -2015 (dziewczynki/chłopcy)
Grupa III – roczniki   2012-2013 (dziewczynki/chłopcy)

Regulamin zawodów dla dzieci znajdziesz TUTAJ
Zapisy rozpoczną się o godz. 12.30, a o godz. 14.00 zaplanowano start wyścigów dla najmłodszych.  Szczegółowe informacje z harmonogramem i mapą trasy znajdziesz TUTAJ

Organizatorem wydarzenia jest Ślęża Sobótka Bike Academy, przy współudziale miasta Świdnica, Gminy Wiejskiej Świdnica, Starostwa Powiatowego oraz sponsora – firmy Dabro-Bau.

opr. kat
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Podpalił bezdomnego, później obserwował, jak się pali. Mężczyzna zmarł

63-letnia kobieta zginęła w płomieniach

Koczują w namiotach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij