Menu

Ostatnie dni na świdnickim basenie

Ponad 36 tysięcy osób odwiedziło w tym sezonie (od 20 lipca) świdnicki basen przy ul. Śląskiej. Od 5 września będzie już zamknięty. Przed nami ostatni weekend gdy będzie czynny.
 

Ostatnie dni na świdnickim basenie

Dziś (1 września) basen letni w Świdnicy jest nieczynny, jednak przed nami ostatni weekend na kąpielisku. W piątek, w sobotę i niedzielę czynny będzie w godzinach 10.00-19.00, to ostatnia szansa żeby popływać.

W ostatni weekend sezonu za  całodzienny bilet trzeba będzie zapłacić 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). To o kilka złotych mniej niż zwykle. Prognoza pogody wyglada optymistycznie - w sobotę i niedzielę ma być słońce i około 21 stopni. 

Przypomnijmy, że wyremontowany basen został otwarty 20 lipca. Basen odwiedziło dotąd już ponad 36 tysięcy osób.

adm
foto: UM Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Roman 500 000 (1 września 2022 15:15)
36 tysięcy osób.Imponujące.Drugie tyle jest w Wałbrzychu wściekłych że mają do wyboru albo własną wannę albo Aqua.Brawo fontannowy Romek.

Dodaj komentarz

Świdnica  |   Po sąsiedzku  |   basen  |   koniec  |  

Zanim dorosnę do maratonu

Na tych zawodach nagradza się... kibiców

Altana w parku rośnie w oczach (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij