Menu

History Hiking: Dramat sióstr. Jaki los gotowali Sowieci zakonnicom

Dramat sióstr. Jaki los gotowali Sowieci zakonnicom... O tym w nowym odcinku History Hiking

History Hiking: Dramat sióstr. Jaki los gotowali Sowieci zakonnicom

 

 

redakcja@walbrzych24.com
Video: youtube History Hiking

Komentarze

SEKIELSKI (5 września 2022 9:59)
Cytuję użytkownika: Czarni
A o ofiarach pedofilii wiadomo gdzie cos bedzie?
MASZ NA MYSLI OFIARY ZYDOKOMUCHOW Z CZERWONEGO SB? KSIEZA Z FILMU TO AGENCI SB... 30 LAT SB UKRYWALA SWOICH PEDOFILOW... UZYLA ICH OSTATNI RAZ PRZED WYBORAMI.. BY UDERZYC W PIS I ZNOW ODZYSKAC WLADZE W POLSCE.... ILE DZIECI ZOSTALO SKRZYWDZONYCH, PRZEZ TO ZE SB UKRWYALO 30 LAT SWOICH DONOSICIELI PEDOFILOW??? https://wmeritum.pl/tylko-nie-mow-nikomu-sekielski-sb/280612
Czarni (4 września 2022 22:59)
A o ofiarach pedofilii wiadomo gdzie cos bedzie?
BRUDAS LEMPART (4 września 2022 18:45)
TAKIE SAME METODY PRAKTYKUJE DZIS ZYDOWKA, CORKA NACZELKIA PO-UB Z LODZI MARUSIA LEMPART. ZWALCZA KOSCIOL JA SOWIECI.
Sovieticusy (4 września 2022 17:51)
A idioci nadal tęsknią za pomnikiem.

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   sowieci  |   zwiazek  |   rdziecki  |   zakonnice  |   ciekawostki  |   historia  |   kazek  |   lukasz  |   program  |   youtube  |  

History Hiking: Jak wyglądały ostatnie dni i upadek wodza Trzeciej...

History Hiking: Skarb znaleziony w stawie. Depozyt III Rzeszy

History Hiking: Co Trzecia Rzesza chciała ukryć pod ziemią?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij