Menu

Raport z remontu ulicy 3 Maja

- Powoli i sukcesywnie remontujemy mniejsze ulice. Zapraszam na krótki, sobotni raport z modernizowanej ul. 3 Maja na Białym Kamieniu. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Raport z remontu ulicy 3 Maja

Prace potrwają do połowy października. Wymieniana jest nawierzchnia, przyłącza wodociągowe, kanalizacja deszczowa. Jest już zrobiona infrastruktura energetyczna.

 

 

redakcja@Walbrzych24.com
foto: archiwum

Komentarze

Gienia (5 września 2022 12:47)
Ja się pytam kiedy remont ul.Ludowej i Reja?Może ,by tam przejechać się panie wladzo Wałbrzycha.
Nówka (5 września 2022 9:21)
Cytuję użytkownika: Normalny Wałbrzyszanin
Widzę ,że jednak jesteś głupszy od głupszego - najgłupszy . Jeden remontuje i dba o miasto a drugi taki jak ty opluwa i osmiesza prezydenta ? nie ,to ty siebie osmieszasz .
Wykonuje swoje obowiązki za niewąską kasę intelektualisto. Przelicz sobie ile w tym mieście uprawia nierząd peło i wylicz ile jest wyremontowanych "mniejszych ulic" oprócz Gagarina. Znalazł się najmądrzejszy elektorat bo lemingowy od statystyki.
Normalny Wałbrzyszanin (5 września 2022 9:01)
Widzę ,że jednak jesteś głupszy od głupszego - najgłupszy . Jeden remontuje i dba o miasto a drugi taki jak ty opluwa i osmiesza prezydenta ? nie ,to ty siebie osmieszasz .
Bluszczowy Romek z Valbzikha (4 września 2022 17:55)
Kolejny załogowy lot na Marsa- takie to wałbrzyskie wydarzenie w ustach szelemeja.

Dodaj komentarz

raport  |   szelemej  |   ulica  |   prace  |   modernizacja  |   prezydent  |  

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Pierwszy etap remontu ul. Ruchu Oporu

Postęp prac w remontowanej willi dr Issmera

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij