Menu

Pobiła byłego partnera

Pobiła swojego byłego partnera, pomogli jej w tym dwaj znajomi. Pobity mężczyzna został uderzony butelką w głowę i trafił do szpitala, a trójka agresorów do komisariatu.

 

Pobiła byłego partnera

Do pobicia doszło w piątek na ul. Straży Pożarnej w Śródmieściu. 27-latka zauważyła swojego byłego partnera, z którym od dłuższego czasu była skonfliktowana.

- Wraz z dwoma znajomymi postanowiła wymierzyć mu karę. Cała trójka pobiła mężczyznę. Pokrzywdzony dostał nawet butelką w głowę. Napastnicy uciekli,a pobity 27-latek trafił do szpitala - infiormuje wałbrzyska policja.

Mundurowi jeszcze tego samego dnia zatrzymali 27-latkę i jej 28-letniego znajomego. Następnego dnia w ręce policji wpadł trzeci z agresorów - 24-latek.

- 28-latek był dodatkowo poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, gdyż nie zapłacił grzywny za jazdę samochodem bez uprawnień. Mężczyzna na dziesięć dni trafił do świdnickiego aresztu - informuje policja.

Cała trójka usłyszała zarzut pobicia, za co grozi im do 3 lat więzienia. Agresorzy zostali objęci dozorem policyjnym. Pobity mężczyzna po wykonaniu badań opuścił szpital. Jak informuje policja doznał niegroźnych obrażeń ciała.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   polcija  |   pbicie  |   napad  |  

Był poszukiwany, trafi na 5,5 roku do więzienia

I na tym właśnie polega służba...

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij