Menu

Korek na Wrocławskiej

Korki na ul. Wrocławskiej. Pod wiaduktem trwają prace, drogowcy "walczą" z asfaltem. Radzimy uzbroić sie w cierpliwość.

Korek na Wrocławskiej

Jeden wielki korek na ul. Wrocławskiej jadąc w kierunku centrum miasta. Pod wiaduktem na wysokości Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości trwają prace. Korek zaczyna sie już koło stacji CircleK.

Wtorek, godzina 10:00 to niezbyt dobra pora na remonty, ale pora nigdy nie jest dobra... choć może lepiej byłoby robić to w nocy. Niestety, nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. opr. kat
foto: czytelnik walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

inż. A. Partacz (8 września 2022 20:17)
Uwierzyli w zapewnienia dr Szełemeja że we wrześniu obwodnica będzie oddana do ruchu więc zaplanowali ten remont. Niestety koszty odwołania były by zbyt duże. Można przejechać wschodnią obwodnicą Valbzikha.
Krzysiek (6 września 2022 14:42)
O której godzinie skończą prace ?
Mirek (6 września 2022 13:35)
Cytuję użytkownika: pawel
W roku 2020 od 1 do 6 września na covid umarło 81 osób , w roku 2021 było ich 32 (w tym tylko na covid 12) , w roku 2022 na covid umarło 81 osób tyle samo co w roku 2020 w tym tylko na covid obecnie 38 osób . W sierpniu 2021 na covid umarły 84 osoby w tym tylko na covid 36 a w roku 2022 w sierpniu zmarło na covid 523 osób w tym tylko na covid 113. W sierpniu 2022 zgonów covidowych było więcej niż w sierpniu 2021 o 84 % a zgonów tylko na covid więcej o 31,8 %.
Ten covid to Ci mozg wyczyscil. Co ma covid do prac remontowych?
RUCH NARODOWY - KURSKI (6 września 2022 13:30)
KAZDY WIE ZE USA NIE ZGODZILO SIE BY POLSKA ZREPOLONIZOWALA WSI24. ALE WLASNIE IDZIE PLOTKA, ZE KAMALA HARRIS I PIS DOGAALI SIE. NIE BEDZIE REPOLONIZACJI TVN, TYLKO KURSKI ZOSTANIE PRESIDENT & MANAGING DIRECTOR WARNER BROS, DISCOVERY W POLSCE I CEO TVN. CZYLI DE FACTO REPOLONIZACJA I DEKOMUNIZACJA ZOBACZYMY CZY TO PLOTKA. TU KROTKI FILMIK Z CZASOW PRL, KIM BYLI DZIENNIKARZE OPOZYCJI, WOLNE MEDIA CZYLI KURSKI I SEMKA, PO PRZECIWNIEJ STRONIE STOKROTKA OLEJNIK, MICHNI I URBAN TLUMACZA CIEMNOCIE, ZE STAN WOJENNY BYL POTRZEBNY I OK. KAZDY MOZE SIE SAM PRZEKONAC, KTO TRZYMA Z KOMUCHAMI. KURSKI I SEMKA, CZY TW STOKROTKA Z TYLNEGO SIEDZENIA RZADOWEJ LIMUZYNY URBANA I MICHNIK CO LIZAL SIE I PIL WODKE Z JARUZELSKIM W JEGO DOMU W ROCZNICE STANU WOJENNEGO https://www.youtube.com/watch?v=bASe_lNOc0Q
Johnny (6 września 2022 13:25)
Przy pracy ekipa rogala. Jeden robi a reszta się op.....la.
Anna (6 września 2022 12:27)
To jest tylko możliwe w Polsce - kraju absurdòw…teraz właśnie kiedy dzieci powracały do szkoły i ruch jest wzmożony
Biedaszyb (6 września 2022 12:04)
Cytuję użytkownika: Patryk
W normalnym kraju takie prace prowadzone są w nocy
Dokładnie, w normalnym kraju
Patryk (6 września 2022 11:57)
W normalnym kraju takie prace prowadzone są w nocy
Roman 500 000 (6 września 2022 11:48)
Srul nie ma pieniędzy więc w dupie ma mieszkańców.Pokleją asfalt paraliżując sparaliżowane miasto.Tylko kretyn tak decyduje, żeby szkodzić tym, za których podatki żyje.
analityk medyczny (6 września 2022 11:25)
w każdym NORMALNYM KRAJU I MIEŚCIE takie prace prowadzi się od piątku godzina 17.00 do poniedziałku godzina 5.00 . TAK BYŁY PROWADZONE REMONTY DRÓG WE WROCKU GDY DOKTOREK TAM STUDIOWAŁ I POTEM ROBIŁ SPECJALIZACJĘ I DOKTORAT. Widać jego mózg wyczyścił pamięć. Ale to nie jest normalne miasto, to SZEŁEMENGELOWO gdzie jak widać rządzą "geniusze", którzy mają w dupie normalnych ludzi, w korkach niech stoją wielbiciele lokalnego układu "geniuszy". JACY WYBORCY TACY LOKLANI SOŁTYSI
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

remont drogi  |   Wrocławska  |   korek  |   utrudnienia w ruchu  |  

Wypadek na Wrocławskiej - centymetry od tragedii

Wypadek na ''rondzie'' w Szczawnie

Zebrali ponad 400 tys. zł na stypendia dla niepełnosprawnych studentów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij