Menu

Pojechali skuterami w Alpy, by ratować serce małego Antosia

I wyruszyli. Przed nimi ponad 2 tysiące kilometrów, które mają zamiar pokonać... na skuterach. Zamierzają przejechać ze Świebodzic do Grossglockner w Austrii i Stelvio we Włoszech. Robią to by zebrać pieniądze dla Antosia, by ratować jego serce.


 

Pojechali skuterami w Alpy, by ratować serce małego Antosia

Podróż rozpoczęli dziś o 6 rano. Wyruszyli sprzed ratusza w Świebodzicach. Na skutery wsiadło pięć osób - ich podróż możecie śledzić TUTAJ.  Śmiałkowie przejechali już ponad 120 kilometrów, są w Czechach, ale przed nimi prawie 2 tysiące kilometrów.
Wyruszamy w trasę aby na skuterach zdobyć alpejskie przełęcze. Będzie to wymagało sporo trudu, ale dzięki temu, że ogólnie jesteśmy zdrowi, możemy to zrobić.
Antoś chciałby chociaż swobodnie biegać, bawić się z dziećmi i oddychać. Przeszedł już tak wiele, nie możemy go zostawić w połowie drogi, tak jak nigdy nie zostawiamy kumpli na trasie.


Skuterowe Chłopaki w składzie: Łukasz Ziemnicki Moto Pyra, Piotr Brągiel i Wojciech Brągiel, Paweł Nasiadka w zeszłym roku pojechali do chorwackiej Puli nagłośnić zbiórkę dla Adrianka i Amelki, obie zakończone sukcesem. Tym razem w powiększonym składzie, ponieważ dołączył Miko Dratowicz, postanowili wyruszyć na skuterach w Alpy. Mają także zaplecze serwisowe, jedzie z nimi niezawodna Dorota Ziemnicka Stonka Dorota Zet.Rozumiem, że trwają wakacje i ogólne rozluźnienie, ale bardzo Was proszę o mobilizację i choć niewielkie wpłaty na naszą zbiórkę. Wszelkie wpłaty trafiają bezpośrednio na konto Antosia a naszym skuterom dodają mega mocy!

Link do zbiórki znajdzesz TUTAJopr. adm
foto: FB Gmina Swiebodzice / FB Skuterowe Alpy
redakcja@walbrzuch24.com
 

Komentarze

Paweł (15 września 2022 12:39)
Cytuję użytkownika: Goldmann
Suzuki burgman 400 cm to też skuter. Przynajmniej z wyglądu.
Założeniem naszych Skuterowych wyprawę jest pojemność 125cc. Tu chodzi o wyzwanie. Skutery są i 650cc ale nie o to w tym przypadku nam chodzi.
heniu (9 września 2022 19:42)
Kurde skladki dla chorych ludzi a nasze panstwo to ma w dupie dajcie wiecej patologi bo beda na was glosowac Dajesz to Wymagaj
Goldmann (9 września 2022 8:18)
Suzuki burgman 400 cm to też skuter. Przynajmniej z wyglądu.
Lola (8 września 2022 7:18)
A nasz doktor z ratusza nie wyleczy?
Ada (7 września 2022 14:24)
Tatuś dalej jeździ nową betą, a mamusa buja się po gabinetach medycyny estetycznej?

Dodaj komentarz

Świebodzice  |   Alpy  |   dla Antosia  |  

Świebodzice: niewybuch w sali gimnastycznej

Śmierć w stawie w Świebodzicach

Skatował kota - zwierze ma połamane żebra i obrażenia wewnętrzne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij