Menu

Pobili kobietę, wcześniej pili z nią alkohol

Najpierw pili razem alkohol, później oskarżyli swoją znajomą o kradzież pieniędzy i pobili ją. Zatrzymanym 33 i 37-latkowi grożą 3 lata więzienia. 


 

Pobili kobietę, wcześniej pili z nią alkohol

Chociaż do pobicia doszło w minioną sobotę po południu, pokrzywdzona 41-latka zgłosiła się do mieroszowskiego posterunku policji dopiero w poniedziałek. Mundurowi udali się do miejsca zamieszkania sprawców i zatrzymali ich. Obaj mężczyźni przyznali się do pobicia.

 

 


- Stwierdzili, że pobili kobietę, gdyż myśleli, że podczas ich wspólnego sobotniego biesiadowania, to właśnie ona ukradła im pieniądze, których jak się okazało wcale nie miała. Na szczęście pokrzywdzona doznała niegroźnych dla jej życia obrażeń ciała. - informuje kom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

33 i 37-latkowi grozi do 3 lat więzienia.
adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kamilcio (12 września 2022 16:23)
Rozmawiałem z tą kobietą, powiedziała że zemsta będzie słodka ????

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pobicie  |  

Wszedł wprost pod koła samochodu

Miał być romantyczny wieczór — skończyło się w areszcie

Nocne zrywanie banerów - ruszyła kampania wyborcza

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij