Menu

Kłótnia o pieniądze i 25-latek dźgnięty nożem

Mężczyzna, który dźgnął nożem 25-latka na wałbrzyskim Białym Kamieniu jest już w rekach policji. Cios na szczęście okazał się niegroźny dla życia pokrzywdzonego, jednak trafił on do szpitala.  Poszło o pieniądze.

 

Kłótnia o pieniądze i 25-latek dźgnięty nożem

Do ataku doszło w środę wieczorem w minionym tygodniu. Zakrwawiony 25-latek podszedł do stojących w okolicy sklepu przy ul. Andersa osób. Te, widząc, że mężczyzna najprawdopodobniej został ugodzony nożem, zadzwoniły na policję.

Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy przewieźli rannego mężczyznę  do szpitala. Pojawili się także policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy.

- Zebrany materiał dowodowy doprowadził mundurowych do Szczawna-Zdroju. To właśnie tam mieszka sprawca przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Mężczyzna przyznał się, że dźgnął 25-latka nożem, jak zeznał, powodem była kłótnia o pieniądze. 

- 34-latek oświadczył, że cztery dni wcześniej na ul. Komuny Paryskiej spotkał się z pokrzywdzonym. Jako że był pomiędzy nimi spór na tle finansowym, doszło pomiędzy nimi do kłótni. Ta niestety zakończyła się bójką, w której to starszy z mężczyzn wyciągnął nóż i dźgnął nim 25-latka. - mówi komisarz Marcin Świeży.

34-latkowi grozi do 5 lat więzienia. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym, ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Czytaj też:
Biały Kamień: 25-latek dźgnięty nożem

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Czesław Gangsta Paradise (8 września 2022 13:27)
krzyczał pomocy nóż mi wbili.konfitura jebana.szkoda ,że na czesławę nie trafiło. czesław pało do lania.ogladaj się za plecy Chodzisz swirujesz i sobie wychodzisz

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   napad  |   nóż  |  

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij