Menu

Otwarcie Czesko-polskiego szlaku im. Pavla Hecka

Zapraszamy już w sobotę do Centrum WALZEL do czeskiego Mezimesti na uroczyste otwarcie Czesko-polskiegi Szlaku im. Pavla Hecka.


 

Otwarcie Czesko-polskiego szlaku im. Pavla Hecka

Wytyczono 45-kilometrowy szlak turystyczny biegnący przez 4 gminy na pograniczu czesko-polskim (Mezimesti, Adrspach, Teplice nad Metuji, Mieroszów). Szlak jest oznakowany, zamontowano na nim tablice informacyjne. Postawiono także dwie platformy widokowe w Gminie Mieroszów (na Górze Średniak i Bukowej Górze).

Uroczyste otwarcie szlaku odbędzie się w sobotę (10 września) o godzinie 15:00. Zapraszamy do Centrum WALZEL w Mezimesti.

Projekt sfinansowany został z Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Glacensis w ramach programu INTERREG V -A REPUBLIKA CZESKA - POLSKA - nazwa projektu CZESKO-POLSKI SZLAK IM. PAVLA HECKA
opr. kat
foto: Urząd Gminy Mieroszów
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij