Menu

Do Boguszowa tędy nie wjedziesz aż połowy października

W związku z rozbiórką wiaduktu na trasie Wałbrzych - Boguszów-Gorce zostanie zamknięta droga. Prace potrwają od 14 września do 14 października.

Do Boguszowa tędy nie wjedziesz aż połowy października

Zostanie zamknięta droga (od wysokości budynku przy ulicy Zachodniej 7 do pierwszej serpentyny za wiaduktem) w obu kierunkach Wałbrzych - Boguszów Gorce. Ma to związek z rozbiórką wiaduktu kolejowego.

Dojazd dla mieszkańców ulicy Zachodniej zostanie utrzymany.

Na czas trwania robót wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, która przewiduje objazd prowadzący przez miejscowości: Jabłów, Lubomin, Szczawno-Zdrój.

 

 

- Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zasad tymczasowej organizacji ruchu.  Wszystkich mieszkańców przepraszamy za utrudnienia.- informuje ZDKiUM

Trasa objazdów

red
redakcja@walbrzych24.com
foto: ilustracyjne/Google Maps

 

Komentarze

Gość (12 września 2022 12:59)
Dokładnie teraz już tak wiaduktów nie budują. Poza tym cała zabawa ze ścieżką rowerową i spacerową na ten przykład z Krakowskiego do Szczawna zostanie popsuta!
Wkur...ny (9 września 2022 11:08)
Cytuję użytkownika: Andrzej (8 września 2022 20:06)
Wiadukt w Kuźnicach zamknięty a teraz zablokują jedną drogę do Boguszowa . Ktoś z rządzących stracił rozum?
Najpierw trzeba go mieć.
Mieszkaniec (9 września 2022 10:15)
Jezdzac po calym kraju czesto spotykam inwestycje drogowe wybudowane przez firme eurovia i wygladaja calkiem dobrze ale to co robi ta firma w naszym miescie to nawet nie jest kpina z nas wszystkich.brak mi slow zeby to nazwac.ciekawe czy miasto wystapi o kary finansowe ze nieterminowosc.jak znam zycie to na pewno nie bo nigdy tego nie robia.podobnie bylo przy budowie strzegomskiej czy ronda na wyjezdzie w strone gluszycy.bierze sie lapowki to i odszkodowan nie mozna wymagac
Jacek (9 września 2022 10:09)
Cytuję użytkownika: Placek
Cytuję użytkownika: Jacek
Który debil za to odpowiada?? Nie można poczekać, aż otworzą drogę przez Krakowskie osiedle?
Debil to wPiSuje takie komentarze. Każdy miesiąc opóźnienia to większa kwota do zapłaty, bo inflacja nie spada , a rośnie. Czy PiSiorek paniał. Zanim na kogoś naPiSzesz debil to pomyśl, chyba że to ci sprawia problem.
Leków dzisiaj nie wziąłeś pisiorku czy w kościółku na pusty dzban upadłeś?
Bluszczowy Romek z Valbzikha (9 września 2022 7:22)
Cytuję użytkownika: Jacek
Który debil za to odpowiada?? Nie można poczekać, aż otworzą drogę przez Krakowskie osiedle?
Jak to który?? ON. Proste. Wiadomość doprowadzająca kierowców do furii jest ogłaszana anonimowo przez ZDiKUM.Ale jak będzie otwarcie to mordę pokażę Srul i będzie głosił sukcesy.To nic, że bezrozumnie paraliżuje teraz Wałbrzych.Ważny narcyzm, lans i oklaski lemingów.
Mieszkaniec (9 września 2022 7:14)
Dzisiaj o 7 rano 3 z roboczych sygnalizatorow byly wylaczone. Super pora jak zaczyna sie ruch bo ludzie jada do pracy. Tylko czekac na kolizje drogowe. Panowie robotnicy ze stoickim spokojem pala na chodniku papieroski. Bangladesz i wolna amerykanka. Brawo drogowcy!!! Czy ktos zarzadza tym niby remontem drogi?
Placek (9 września 2022 7:12)
Cytuję użytkownika: Jacek
Który debil za to odpowiada?? Nie można poczekać, aż otworzą drogę przez Krakowskie osiedle?
Debil to wPiSuje takie komentarze. Każdy miesiąc opóźnienia to większa kwota do zapłaty, bo inflacja nie spada , a rośnie. Czy PiSiorek paniał. Zanim na kogoś naPiSzesz debil to pomyśl, chyba że to ci sprawia problem.
Ja (9 września 2022 6:52)
Przecież jest wjazd od osiedla krakowskiego jedziesz tak jak na kuźnice i za wiaduktem w prawo zgodnie z oznakowaniem obiadu....
Jacek (9 września 2022 5:15)
Który debil za to odpowiada?? Nie można poczekać, aż otworzą drogę przez Krakowskie osiedle?
Karol (9 września 2022 0:23)
Cytuję użytkownika: Good Save...
Krolowa umarla a tu o peryferjach swiata jakies wypociny wypisuja:(
Racja-WSZYSCY DZISIAJ JESTESMY BRYTYJCZYKAMI...
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

droga  |   naprawa  |   remont  |   zamknieta  |   boguszow  |   walbrzych  |   trasa  |  

Pierwsze kamienice w Śródmieściu z windami

Remont budynków przy ul. Zajączka zakończony. Kiedy wprowadzą się...

Modernizują infrastrukturę osiedla na Sobięcinie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij