Menu

45-latka może posiedzieć 15 lat za amfetaminę

Cztery osoby zatrzymane z narkotykami w jeden wieczór. 45-letnia kobieta miała spore ilości amfetaminy i grozi jej 15-lat więzienia.

45-latka może posiedzieć 15 lat za amfetaminę

 45-letnia kobieta była w posiadaniu sporej ilości amfetaminy, a jako że działała w warunkach recydywy, grozi jej teraz kara 15 lat więzienia. Pozostali podejrzani za narkotyki mogą trafić za kraty więzienia na 3 lata. Funkcjonariusze zapowiadają dalsze, codzienne działania mające na celu walkę z tego typu przestępczością.

Policjanci udali się na Biały Kamień, gdzie na klatce schodowej jednego z budynków zastali kompletnie pijanego 36-letniego wałbrzyszanina, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Mężczyzna w zajmowanym przez siebie mieszkaniu, na podstawce zrobionej z płyty kompaktowej, miał wysypany biały proszek. Badanie wykazało, że była to amfetamina.  Grozi mu do 3 lat więzienia.

Dwie godziny później inni funkcjonariusze odwiedzili kolejną posesję w tej samej dzielnicy. Tam zatrzymali 42-latka. Mężczyzna miał przy sobie zawiniątko z białym proszkiem, a w mieszkaniu zielony susz roślinny. Badania potwierdziły, że była to amfetamina i marihuana. Teraz może spędzić w więzieniu 3 lata.

W tym samym czasie policjanci zapukali do jednego z mieszkań na Sobięcinie, gdzie zastali 45-latkę. Kobieta, po tym jak odwiedzili ją mundurowi, próbowała narkotyki wrzucić do zlewu. Nie zdążyła, a policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 330 porcji handlowych amfetaminy. Jako że wałbrzyszanka była juz karana, objęta została dozorem policyjnym. Grozi jej teraz kara aż 15 lat więzienia.

Ostatnia zatrzymanaosoba wpadła w ręce funkcjonariuszy na Nowym Mieście. To właśnie do jednego z mieszkań w tej dzielnicy zapukali mundurowi i  znaleźli tam dwa foliowe woreczki. W jednym były kryształki, które okazały się metamfetaminą, a w drugim zielony susz, czyli marihuana. Teraz i tego mężczyznę czeka sprawa sądowa. Grożą mu 3 lata „odsiadki”.

 

 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Komentarze

popishuje sie jeden z(a) drugim (11 września 2022 17:11)
Cytuję użytkownika: Lolek
Fundusz do walki z Covidem 139 miliardów złotych, pożyczka bankowa. Nie ujęta w budżecie. Kto to spłaci?
pan płaci pani płaci my wszyscy - polska mentalność dorwać sie do koryta i żreć do upadłego -
Lolek (11 września 2022 2:54)
Fundusz do walki z Covidem 139 miliardów złotych, pożyczka bankowa. Nie ujęta w budżecie. Kto to spłaci?
Lolek (10 września 2022 21:39)
Aż żal czytać takie głupie artykuły. Policja znalazła dwa woreczki jakiegoś g.wna... Polska od 1989 roku została rozkradziona przez KLD, UW, AWS, PiS, PO, KO, SLD, PSL. Polski już nie ma a Wy o dwóch woreczkach marihuany piszecie. Co za obłudnicy...
LOLO (10 września 2022 12:28)
Narkotyki to najwieksze Gówno jakie może byc.BRAWO POLICJA
SamotnyWilk (10 września 2022 9:50)
Cytuję użytkownika: Doris
Cytuję użytkownika: Kodeks mało karny
15 lat za amfetaminę. A jak będziesz pod wpływem tej samej amfetaminy podczas kierowania pojazdem doprowadzisz do wypadku i kogoś zabijesz to dostaniesz 10 lat więzienia.
Dokładnie ,te prawo się nadaje ..
źiobro złodziej bierze kase za darmo i jeszcze mafie se organizuje
Fliper (10 września 2022 9:38)
Brawo Policja. Dziękujemy. Tępić wszelką patologię a tą szczególnie.
Janusz (10 września 2022 8:25)
Tępić takich gnoi.Blondyna do oskalpowania i do wiezienia
Doris (10 września 2022 7:59)
Cytuję użytkownika: Kodeks mało karny
15 lat za amfetaminę. A jak będziesz pod wpływem tej samej amfetaminy podczas kierowania pojazdem doprowadzisz do wypadku i kogoś zabijesz to dostaniesz 10 lat więzienia.
Dokładnie ,te prawo się nadaje ..
Kodeks mało karny (10 września 2022 7:24)
15 lat za amfetaminę. A jak będziesz pod wpływem tej samej amfetaminy podczas kierowania pojazdem doprowadzisz do wypadku i kogoś zabijesz to dostaniesz 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

policja  |   narkotyki  |   wiezienie  |   kara  |   funkcjonariusze  |   112  |   997  |  

Nożownik w areszcie

Zaginął 34-letni Aleksander Wolf

Strzały na Pl. Grunwaldzkimi - wódka, tasak i agresja...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij