Menu

Jak miłość do psa może zaprowadzić... do więzienia

Miłość do psa może wpędzić w kłopoty - przekonał się o tym 37-latek, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna został zatrzymany, bo...  zdradził go pies.
 

Jak miłość do psa może zaprowadzić... do więzienia

Nie bierz ze sobą psa, gdy idziesz kraść, bo złapie cię policja - tak można podsumować w kilku słowach historię, która spotkała 37-letniego złodzieja. Wprawdzie do kradzieży dochodziło we Wrocławiu, jednak historia jest na tyle ciekawa, że postanowiliśmy Wam opowiedzieć jak miłość do psa może zaprowadzić... za kraty.

Policjanci z wrocławskiego Śródmieścia zatrzymali 37-latka, który włamał się do samochodu. Zapewne nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyznę zdradził pies.

- Okazało się, że sprawca nie działał sam. Policjanci dotarli do 37-latka, a na jego trop naprowadził ich pies... i to nie pies służbowy, ale ten należący do włamywacza. - informuje asp. Aleksandra Pieprzycka z wrocławskiej policji - Policjanci analizowali nagrania z monitoringu. Funkcjonariusze zapamiętali wyjątkowy szczegół, tj. wizerunek psa, z którym sprawca pojawiał się dokonując różnych przestępstw. Dzięki temu, policjanci mogli potwierdzić, że czworonożny przyjaciel pomógł im w rozwiązaniu kilku kryminalnych spraw z udziałem swojego pana. Okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa.

37-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, grozi mu do 10 lat więzienia. Pies nie będzie odpowiadał za współudział.adm
foto: Policja Dolnośląska
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahaha (11 września 2022 15:29)
Ten pies to jego szef należący do PO więc sądy nic temu psu nie zrobią zgodnie z doktryną neumana.
Tetryk (11 września 2022 10:58)
Zwykle to unijni urzędnicy wymyślają skret yniałe prawa, ale sądzę ,że redaktorowi(?) jakieś RODO zlasowało mózg,żeby chronić "dane osobowe" psa.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   włamanie  |   złodziej  |  

Podpalił bezdomnego, później obserwował, jak się pali. Mężczyzna zmarł

Strażacy musieli wejść przez okno

Groził nożem rodzinie. Mówił, że ich zabije

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij