Menu

Wałbrzyszanie poszli do lasu po grzyby (FOTO)

Wielkie grzybobranie - tym razem wałbrzyszanie poszli do lasu nie "na grzyby", ale "po grzyby". Okolice Chełmca, Andrzejówka, Dziećmorowice - tam, jak nas informujecie, było najwięcej grzybiarzy. Zasypaliście nas zdjęciami - wybraliśmy te najpiękniejsze.

 

Wałbrzyszanie poszli do lasu po grzyby (FOTO)

W Złotym Lesie, jak piszecie więcej ludzi i puszek po piwie niż grzybów. Sporo grzybiarzy pojawiło się w okolicach Dziećmorowic, 


w okolicach Borowej, Andrzejówki i koło Unisławia Śląskiego.

Są i podgrzybki, ale ludzie zabierajcie swoje śmieci, które przynosicie ze sobą do lasu - napisał do nas Mieczysław.

Sporo ludzi było też na Chełmcu. Niektórzy pojechali do Prochowic (nieopodal Jawora). Jak napisał Marcin "przydałaby się kosa, bo było tyle grzybów, że można było je kosić".

adm
foto: czytelnicy walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19

Komentarze

miki (12 września 2022 10:03)
Cytuję użytkownika: Fiki
Cytuję użytkownika: miki
Sram na grzybiarzy i grzybiarki
Ogarnij sie dzbanie!
p*****l sie smieciu
Fiki (12 września 2022 8:10)
Cytuję użytkownika: miki
Sram na grzybiarzy i grzybiarki
Ogarnij sie dzbanie!
miki (12 września 2022 4:34)
Sram na grzybiarzy i grzybiarki

Dodaj komentarz

grzyby  |   grzybobranie  |  

Czy są jeszcze grzyby w Wałbrzychu? Prowadzący kanał ''Grzybowy...

Na jagody i na grzyby

Bezpieczne grzybobranie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij