Menu

Dachowanie : kierowca cudem wyszedł cało z wypadku

Na drodze wojewódzkiej nr 328 pomiędzy miejscowościami Świdnik i Kaczorów doszło do dachowania małego samochodu dostawczego. Droga przez pewien czas była zamknięta. Cudem nikomu nic się nie stało.

Dachowanie : kierowca cudem wyszedł cało z wypadku

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek na łuku drogi wojewódzkiej nr 328 pomiędzy Kaczorowem a Świdnikiem w gminie Marciszów. Kierowca samochodu dostawczego prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Jak informują ratownicy, nie odniósł większych obrażeń.

Odcinek drogi, na którym doszło do zdarzenia słynie z serii niebezpiecznych zakrętów. Droga przebiega przez wzniesienie, zza krórego nie widać jej dalszego przebiegu. Mimo ograniczenia prędkości, często dochodzi tu do wypadków, również śmiertelnych. Policja apeluje o ostrożną jazdę, szczególnie że rozpoczyna się okres jesienny i na drogach może być ślisko.

 

 

opr.plr
źródło/foto: ID Informacje Dolnośląskie
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

DJ2022 (13 września 2022 12:12)
Co tu komentować - Proste DEBIL

Dodaj komentarz

112  |   marciszów  |   wypadek  |   dachowanie  |  

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Przeklęte skrzyżowanie - kolejny wypadek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij