Menu

Wbiegł na wieżę ratuszową w 2 minuty

Niespełna 100 osób wystartowało w 9 Biegu na Wieżę Ratuszową w Świdnicy. Pierwszy na tarasie widokowym zameldował się Mateusz Ślepokura, najszybsza wśród kobiet była Aneta Pęczar.


 

Wbiegł na wieżę ratuszową w 2 minuty

Najpierw na uczestników czekało "kółko" wokół rynku, później 222 schody prowadzące na taras widokowy Wieży Ratuszowej. W biegu wystartowało 30 pań i 57 panów. 

Nie udało się zejść poniżej 2 minut. Wśród mężczyzn najszynbiej na tarasie widokowym pojawił się Mateusz Ślepokura. Niewiele brakowało, by udało się zejść z czasem poniżej 2 minut. Wśród kobiet wygrała Anna Pęczar.

Klasyfikacja mężczyzn
1. Mateusz Ślepokura – 2:00,2
2. Bartłomiej Wojsław – 2:03,1
3. Michał Gruszczyński – 2:05,2
4. Paweł Leśnicki – 2:06,3
5. Sławomir Ordyniec – 2:06,4

Klasyfikacja kobiet
1. Aneta Pęczar – 2:34,7
2. Martyna Budzyń – 2:43,2
3. Karolina Potoniec – 2:46,3
4. Angeliki Czarnecka – 2:47,5
5. Katarzyna Bernat – 3:03,2

Pełne wyniki znajdziesz TUTAJopr. adm
foto: użyczone (mojaswidnica.pl)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pismak (13 września 2022 10:05)
Cytuję użytkownika: Dwa oblicza
Do pismaka-debila z W-ch 24 ,czytaj co piszesz.NAJSZYNBIEJ na tarasie ....
I so sie przypierdalasz pastuchu?
Dwa oblicza (13 września 2022 8:23)
Do pismaka-debila z W-ch 24 ,czytaj co piszesz.NAJSZYNBIEJ na tarasie ....

Dodaj komentarz

Mamy szybkiego komendanta

Jarosław Żyła zwycięzcą Pucharu Polski w Tenisie na Wózkach

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij