Menu

Wiadukt na Krakowskiej otwarty. Będzie przejazd do Boguszowa

To świetna informacja dla kierowców - wiadukt na ul. Krakowskiej w Boguszowie-Goracach jest już otwarty. Informacja cieszy tym bardziej że od jutra (14.09) zamknięta zostanie droga do Boguszowa-Gorc przez ul. Zachodnią.

Wiadukt na Krakowskiej otwarty. Będzie przejazd do Boguszowa
Potwierdziły się nasze informacje - wiadukt na ulicy Krakowskiej w Boguszowie-Gorcach został otwarty, jeszcze przed zakończeniem prac. Od dziś (13.09) mogą jeździć tamtędy wszystkie pojazdy do 5 ton, nie tylko jak do tej pory pojazdy uprzywilejowane i autobusy.
 
 
 
Na wiadukcie trwają jeszcze prace, montowane są barierki. Ruch odbywa się wahadłowo. Otwarcie wiaduktu tym bardziej cieszy, że jutro (14.09) ma zostać zamknięta ul. Zachodnia w związku z remontem (rozbiórką) wiaduktu (od wysokości budynku przy ulicy Zachodniej 7 do pierwszej serpentyny za wiaduktem). Prace potrwają od 14 września do 14 października.
 
Na czas trwania robót ZDKiUM wyznaczył objazd przez Jabłów, Lubomin, Szczawno-Zdrój, jednak zaproponowany objazd to dla kierowców około 15 km więcej, gdyby chcieli przejechać np. z Boguszowa do Galerii Victoria (zamiast 6 km musieliby przejechać 20 km).
 
Mimo że na wiadukcie na ul. Krakowskiej trwają jeszcze prace, burmistrz Boguszowa Sylwia Dąbrowska zdecydowała, by otworzyć most dla ruchu, by kierowcy nie musieli nadrabiać za każdym razem aż tylu kilometrów.


Czytaj też:
Do Boguszowa tędy nie wjedziesz aż połowy października
Wiadukt na Krakowskiej może zostać otwarty przed zakończeniem prac
Wiadukt niedokończony, bo brakuje barierek

plr/adm
foto: plr
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13

Komentarze

doko (15 września 2022 11:23)
Cytuję użytkownika: Mariusz
Czyli można otworzyć. To dlaczego nie otwarto od razu dla wszystkich pojazdów przecież od otwarcia fla komunikacji nic się nie zmieniło w pracach na moście.
hahah, mi wierze "dobra wiadomośc " bo otworzyli, otworzyli bo nie ma innego przejazdu z Kamiennej/Boguszowa, a tego co prowadzi ten remont powinni zwolnić za niebywała niekompetencje, kto ludziom zwróci pieniądze za te wszystkie mandaty? , bo tak jak kolega napisał nic sie nie zmieniło a wiadukt otwarty... cuda
Mariusz (13 września 2022 12:32)
Czyli można otworzyć. To dlaczego nie otwarto od razu dla wszystkich pojazdów przecież od otwarcia fla komunikacji nic się nie zmieniło w pracach na moście.
Wstań Zenek wstań (13 września 2022 11:06)
Masz rację od zawsze tam tak było. Istniało oznakowanie z jednej strony mostu i z drugiej strony mostu . Znaki drogowe organizowały i nakazywały kolejność ruchu w tym newralgicznym miejscu . Tylko niektóre cepy za kierownicą nie zwracały na to uwagi.
Bluszczowy Romek z Valbzikha (13 września 2022 11:04)
"Świetna informacja dla kierowców" tak piszą. Świetna będzie jak otworzą 1 maja, z czego cieszyć się będą dopiero nasze dzieci, a zamknać to powinni takiego jednego, zamiast ulicy.
Diabson (13 września 2022 10:49)
Żadna nowość z ruchem wahadłowym, zawsze tak było...

Dodaj komentarz

Boguszów Gorce  |   po sąsiedzku  |   wiadukt  |   Ul. Krakowska  |  

Wzgórze Gedymina: będzie plaża i miejsce na ognisko

Świdnica: Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych

Wypowiedzenie umowy na przebudowę alei Niepodległości

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij