Menu

Zaatakowała konkubenta nożem, grożą jej 3 lata więzienia

Była pijana, miała 3,2 promila. Wzięła do ręki nóż i trzy razy dźgnęła nim swojego konkubenta w brzuch i w plecy. 25-lataka usłyszała już zarzuty, grożą jej 3 lata więzienia.


 

Zaatakowała  konkubenta nożem, grożą jej 3 lata więzienia

Wszystko zaczęło się od kłótni podczas libacji alkoholowej do jakiej doszło w sobotę w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina w Wałbrzychu. W pewnym momencie młoda wałbrzyszanka sięgnęła po nóż i trzykrotnie dźgnęła nim w brzuch i w plecy swojego 33-letniego partnera.

- Wezwani pod wskazany adres policjanci szybko wykluczyli, aby w zdarzeniu brały udział osoby obce dla pokrzywdzonego, jak wynikało ze zgłoszenia. Ustalili faktyczne okoliczności w jakich doszło do przestępstwa. Okazało się, że mężczyznę podczas kłótni zaatakowała jego partnerka. - mówi komisarz Marcin Świezy z wałbrzyskiej policji.

25-latka została zatrzymana i dwie doby spędziła w policyjnej celi, gdzie trzeźwiała. Badanie na zawartość alkoholu wykazało 3,2 promila.

- Na szczęście poszkodowany przeżył, ale z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Podejrzana usłyszała zarzut spowodowania u innej osoby ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. - informuje komisarz Marcin Świezy z wałbrzyskiej policji.

Za popełnione przestępstwo grożą jej 3 lata więzienia. Kobieta została objęta dozorem policyjnym, ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Musiała też wyprowadzić się ze wspólnie zajmowanego z pokrzywdzonym mieszkania.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nówka (19 września 2022 22:09)
Dobrze, że chłopak przeżył. Obojętnie jak by nie chlali razem i imprezowali to nie miała prawa go dzgnac nożem. Chlopak pracowity, sam robił wszytko w mieszkaniu. Nikomu krzywdy nie zrobił a ona ma już kilka akcji na swoim koncie. Za takie przestępstwo laska chodzi po ulicach, wypuszczona po 2 dniach. Powinna być odizolowana od ludzi. Wcale bym się nie zdziwiła jak by za chwilę komuś innemu nóż wpakowała. Na ulicy potrafiła rozbijać butelki od piwa o murek i szła się lać z chłopaki. Powinni ją zamknąć i dobrze przebadać. Ludzie tylko czekali kiedy się tam stanie tragedia.
Q (13 września 2022 14:15)
Cytuję użytkownika: Anka
Głupia pinda... córkę ma z 10 letnią...ciekawe co z dziewczynką teraz będzie. I żeby tyle chlać przy dziecku.. straszne. Bezmózg
Przecież to dziecko tam nie mieszkało chyba
Oj tam (13 września 2022 13:22)
Oboje siebie warci. Zakała społeczeństwa.
Anka (13 września 2022 12:25)
Głupia pinda... córkę ma z 10 letnią...ciekawe co z dziewczynką teraz będzie. I żeby tyle chlać przy dziecku.. straszne. Bezmózg
DJ2022 (13 września 2022 12:11)
Co tu komentować !

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   nóż  |  

Kradł z dzieckiem w wózku

Podróbki z wałbrzyskiego targowiska w rękach policji

Schwytany po 11 latach ukrywania się

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij