Menu

Basen przy Marcinkowskiego już czynny

Czynna jest już kryta pływalnia przy ulicy Marcinkowskiego w Świdnicy. Nowym administratorem obiektu jest Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.


 

Basen przy Marcinkowskiego już czynny

Pływalnia czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00. Wejścia ogólnodostępne dla mieszkańców na godzinę: 6.00, 7.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 i 21.00 (z uwagi na zajęcia klubów sportowych i grup zorganizowanych w godzinach popołudniowych do dyspozycji pozostałych gości pozostaje co najmniej 1 tor)

 W weekendy obiekt będzie nieczynny – zapraszamy na basen przy ulicy Równej.

Cennik i regulamin obiektu jest identyczny, jak na pływalni przy ulicy Równej. Bilet normalny kosztuje – 12 zł, a bilet ulgowy – 8 zł. Dostępne są również karnety dziesięciowejściowe i promocje dla posiadaczy Świdnickiej Karty Dużej Rodziny i Świdnickiej Karty Seniora. Karty sportowe typu MultiSport będą honorowane od 1 stycznia 2023 roku.

Po przejęciu pływalni od Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy w obiekcie wykonano najpilniejsze prace remontowe i porządkowe (między innymi wymiana szyb w oknach, drabinek, uzupełnienie glazury, uszczelnienie niecki).

opr. adm
foto; użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

basen Świdnica  |   sportt  |   rekreacja  |  

Jesienna wycieczka do Parku Książańskiego

Szlak 50-lecia Boguszowa-Gorc

Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij