Menu

Dziś zamykają ul. Zachodnią

Zgodnie z zapowiedziami dziś (środa 14.09) ma zostać zamknięta ul. Zachodnia i część ul. 1 Maja. Powodem są planowane prace przy rozbiórce wiaduktu kolejowego na ul. Zachodniej. Utrudnienia mają potrwać przez miesiąc.

Dziś zamykają ul. Zachodnią
Jak poinformował nas Andrzej Piękny, główny specjalista w Zarządzie Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, wykonawca prac na ul. 1 Maja i Zachodniej firma Eurovia przygotowuje oznakowanie pod nową organizację ruchu w dzielnicy Sobięcin. Zamknięcie drogi może nastąpić w godzinach popołudniowych lub wieczornych, więc kierowcy jadący dziś przez Sobięcin powinni dokładnie zwracać uwagę na znaki drogowe.
 
 
Zgodnie z informacją podaną przez ZDKiUM przed tygodniem, zamknięta całkowicie będzie ul. Zachodnia od budynku nr 7 do pierwszej serpentyny za rozbieranym wiaduktem. W praktyce oznacza to brak możliwości przejazdu przez serpentyny do Boguszowa-Gorc. ZDKiUM zaproponował objazd, który nie spodobał się kierowcom, bo prowadzi przez Szczawno-Zdrój, Lubomin i Jabłów, co oznacza konieczność pokonania ponad 20 km.
 
 
 
Na szczęście gmina Boguszów-Gorce porozumiała się z wykonawcą remontu wiaduktu na ul. Krakowskiej i jak informowaliśmy wczoraj (13.09), udostępniono przejazd przez ul. Krakowską samochodom osobowym i dostawczym do 5 t. Komunikacja publiczna korzystała z tej trasy już wcześniej, mimo trwających prac. Niestety ciężkie pojazdy będą musiały poruszać się po mocno wydłużonej trasie objazdu. Utrudnienia mają potrwać do 14.10.2022.
 
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PanLach (15 września 2022 10:29)
Zamknąć wszystkie drogi do doliny biedy ,czyli Łołbrzych.
analityk medyczny (14 września 2022 19:43)
zapraszam do licytacji terminów, kto zgadnie kiedy faktycznie zostanie otwarta ta droga ? moim zdaniem styczeń 2023
może zmień psychoterapeutę? (14 września 2022 17:22)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - BYC SLISKIM JAK TUSK
PUTIN DAJE NA NIEMCY I NA ZYDOKOMUNE W POLSCE. A TU SLISKI TUSK JAK SIE LASI DO LAWROWA + RELACJA KRASKA Z WOLNYCH TVPO O LISCIE KACZORA DO EUROPEJSKICH POLITYKÓW OSTRZEGAJCY PRZED PUTINEM, SIKORSKI, NOWAK TUSK, MAMY NADZIEJE ZE Z TEGO LISTU KACZYNSKI SIE WYCOFA BUEHEHEHEHE. ZYDOKOMUCHY, PO-JEBY DO KWIKU 3, 2, 1 START: https://twitter.com/i/status/1569965824609325057 https://twitter.com/i/status/1569385729356070913
terapia jednak ci nie pomogła, złodzieju i kłamco?
RUCH NARODOWY - BYC SLISKIM JAK TUSK (14 września 2022 15:21)
PUTIN DAJE NA NIEMCY I NA ZYDOKOMUNE W POLSCE. A TU SLISKI TUSK JAK SIE LASI DO LAWROWA + RELACJA KRASKA Z WOLNYCH TVPO O LISCIE KACZORA DO EUROPEJSKICH POLITYKÓW OSTRZEGAJCY PRZED PUTINEM, SIKORSKI, NOWAK TUSK, MAMY NADZIEJE ZE Z TEGO LISTU KACZYNSKI SIE WYCOFA BUEHEHEHEHE. ZYDOKOMUCHY, PO-JEBY DO KWIKU 3, 2, 1 START: https://twitter.com/i/status/1569965824609325057 https://twitter.com/i/status/1569385729356070913

Dodaj komentarz

remont  |   zachodnia  |   1 maja  |   wiadukt  |   objazd  |   krakowska  |   boguszów-gorce  |   zamknięcie drogi  |  

Wielka rewitalizacja ul. Beethovena

Wycięli drzewa, będzie remont drogi

Gdyńska też do remontu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij