Menu

Kolejne zmagania tenisistów na wózkach

Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnoprawnych „Aktywni” zaprasza sympatyków tenisa ziemnego na IX Ogólnopolski Turniej Tenisa na Wózkach - Narodowy Puchar Polski.

Kolejne zmagania tenisistów na wózkach
Zawody wpisały się w kalendarz imprez sportowych w Szczawnie Zdroju. Będzie to już IX edycja turnieju, jaką udaje się zorganizować przy pomocy władz lokalnych samorzodów sponsorów. Poprzez organizację turnieju, Stowarzyszenie pragnie zachęcić osoby niepełnosprawne do aktywnego trybu życia i uprawiania sportu. Tenis ziemny na wózku jest jednym z najtrudniejszych sportów niepełnosprawnych. W Szczawnie-Zdroju zagrają czołowi przedstawiciele tej dyscypliny.
 
- Na ich przykładzie chcemy pokazać, jak wspaniale można się spełniać w życiu po przez sport - mówi Daniel Wojtarowicz, współorganizator turnieju.
 
Terminarz:
30.09.2022, godz. 18:30 - weryfikacja zawodników, losowanie 
1.10.2022, godz. 8:00 - start turnieju
 
 
2.10.2022, godz. 9:00 kontynuacja turnieju, godz. 15:00 - FINAŁ
 
 
opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Franek (21 października 2022 22:32)
Zakonczyla się liga amatorów w tenisie 2022 w klubie Atri. Dlaczego wasza strona nie wspomni tak wspaniałych amatorach którzy tworzą tą ligę od kilkunastu lat? Proste pytanie czy oni nie zasługują na wasz szacunek?

Dodaj komentarz

sport  |   szczawno-zdrój  |   tenis  |   tenis na wózkach  |  

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Derby dla Górnika, Śląska II Wrocław ''rozjechany''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij