Menu

Powrót MMA - CFN 7 w Świebodzicach

Walki w formule MMA powracają do naszego regionu. Galę Contender Fight Night 7 tym razem gościć będą Świebodzice 22 października.

Powrót MMA - CFN 7 w Świebodzicach
Galę CFN numer 5 mieliśmy okazję oglądać w Wałbrzychu w październiku ubiegłego roku. W międzyczasie odbyła się Gala nr 6 w Jeleniej Górze i zawody c cyklu Challengers w Pisarzowicach. Contender Fight Night 7 z podtytułem Legacy zaplanowano na 22 października w Świebodzicach.
 
- Będzie 12 walk w formule MMA, część w semi-pro (3x3 min) dla nieco mniej doświadczonych zawodników. Będą także walki w formule 3x5 min, które mieliśmy już okazję niejednokrotnie na naszych galach oglądać. Pojawią się nowe twarze, które miały wystąpić podczas CFN 5, czyli Krzysztof Waczyński, dobrze znany wałbrzyskiej publiczności. Oprócz niego w walce wieczoru zobaczymy prawdopodobnie najbardziej doświadczonego zawodnika na Dolnym Śląsku, który miał możliwość walczyć w największych federacjach, czyli Marcina Zontka - mówi organizator gali CFN Paweł Oleksy.
 
 
W pozostałych pojedynkach zobaczymy zarówno zawodników znanych z walk CFN, a także nowe twarze.
 
- Zobaczymy Arkadiusza Maziakowskiego, który na CFN 5 w Wałbrzychu miał okazję wrócić na zwycięską ścieżkę i będzie chciał udowodnić, że może odnosić dalsze sukcesy w swojej kategorii. Zobaczymy również Artura Gałeckiego, któremu w zeszłym roku nie poszło, ale tym razem jest jeszcze bardziej zmotywowany i ma ochotę wrócić do zwycięstw - wymienia Paweł Oleksy.
 
 
 
Impreza odbędzie się na hali OSiR w Świebodzicach. Organizatorzy szacują, że zmagania będzie mogło oglądać nawet 1,5 tysiąca kibiców.
 
- Na pewno będzie to emocjonujące wydarzenie. Zawsze staramy się wypełniać goszczące nas hale, żeby frekwencja była 100%. Liczymy też, że obecność lokalnych zawodników sprawi, że pojawią się ich wierni kibice - podsumowuje Oleksy.
 
Bilety na galę są już dostępne na stronie kupbilecik.pl. Dystrybucją zajmują się również osobiście zawodnicy i jak zapowiadają organizatorzy, będzie można kupić bilety w samym OSiRze w Świebodzicach.
 
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

boss (20 października 2022 22:01)
przyjadą pokolorowane mordy ze swoimi glonojadami swoimi kałdicami albo bemkami 15 letnim torebeczki na pasku i podróbki ciuszków będzie cyrk za darmo hi hi

Dodaj komentarz

sport  |   mma  |   świebodzice  |   contender fight night  |  

Przyjeżdżają z Niemiec... pograć w tenisa

Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej

Minersi lepsi od Grizzlies

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij