Menu

Raport z Sobięcina, gdzie trwa gruntowny remont ulicy 1. Maja oraz ulicy Zachodniej

Ulicą Zachodnią nie przejedziemy przez miesiąc. Prezydent Wałbrzycha zamieścił na swoim fb raport z remontu.

Raport z Sobięcina, gdzie trwa gruntowny remont ulicy 1. Maja oraz ulicy Zachodniej

- W ciągu najbliższych paru dni firma wykonująca przebudowę, a właściwie budowę tej drogi zdecydowała o rozpoczęciu rozbiórki wiaduktu na granicy gminy Boguszów-Gorce i miasta Wałbrzych. Ten wiadukt nie spełnia, według ekspertów, żadnych wymogów technicznych i dlatego musi być rozebrany. Rozbiórka będzie trwała około miesiąc, w tym czasie Eurovia deklaruje przyspieszenie prac i na pewnym odcinku zakończenie prac z położeniem masy bitumicznej. Przez miesiąc przejazd przez ulicę Zachodnią będzie niemożliwy ze względu na prace rozbiórkowe. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Od 14 września najlepszy dojazd z Wałbrzycha do Boguszowa możliwy jest ul. Karkonoską. Ten stan rzeczy potrwa do 14 października.

 

 

red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bartt (16 września 2022 13:51)
Cytuję użytkownika: Bartek
Im szybciej Wałbrzych pozbędzie się Siwego Żyda.. tym lepiej dla wszystkich... to miszcz zadłużania wszystkiego... co nie dotknie to zniszczy...
Spokojnie już niedługo zniknie na zawsze
Bartek (16 września 2022 13:21)
Im szybciej Wałbrzych pozbędzie się Siwego Żyda.. tym lepiej dla wszystkich... to miszcz zadłużania wszystkiego... co nie dotknie to zniszczy...
Walentyna Żygowina (16 września 2022 13:08)
W jakiej firmie pracuje ten nieogolony reporter?
Roman 500 000 (16 września 2022 10:56)
Cytuję użytkownika: SkandaLISTA
Proponuję zapytać robotników z tego MakDonalda czy nie będą wkrótce dostępni, bo z tego co widać robią od rana i 7 dni w tygodniu, może to przyspieszy prace i remont zakończy się w 2 tygodnie...
Przez miesiąc to opinia publiczna powinna rozjechać Srula. A chłopaki z McDonalda wyremontowali by cały Wałbrzych w pół roku, ale wypada im za robotę płacić.Jezeli kasa poszła na gówna typu fontanna i ule, to i tak cud, że cokolwiek w Wałbrzychu się robi .To nic, że 8 lat trwał remont 300m ulicy, to nic, że budżet obywatelski realizuje się po 7 latach i nie projekt mieszkańców tylko Srula.Wazne że wieża będzie.I parki kieszonkowe.
SkandaLISTA (16 września 2022 10:45)
Proponuję zapytać robotników z tego MakDonalda czy nie będą wkrótce dostępni, bo z tego co widać robią od rana i 7 dni w tygodniu, może to przyspieszy prace i remont zakończy się w 2 tygodnie...

Dodaj komentarz

raport  |   z zycia  |   miasta  |   szelemej  |   zachodnia  |   1maja  |   boguszow  |   gorce  |   wiadukt  |   rozbiorka  |  

Darmowy transport na Marsz Miliona Serca

Podgórze: Spotkanie z prezydentem i wiceprezydent Wałbrzycha

Mieszka od 88 lat w Zamku Książ. Zostanie zasłużoną dla Wałbrzycha

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij