Menu

Modernizują infrastrukturę osiedla na Sobięcinie

Gmina Wałbrzych przystąpiła do realizacji kolejnego projektu z Budżetu Obywatelskiego. Tym razem prace toczą się na małym osiedlu pomiędzy ul. Karkonoską i Bronisława Kani.

Modernizują infrastrukturę osiedla na Sobięcinie

Mieszkańcy tego rejonu zażyczyli sobie m.in. przebudowy ścieżek pieszych, naprawy  starych schodów i budowy nowych. Na pobliskim boisku pojawi się także siatka do wychwytywania piłek.

Koszt prac oszacowano na około milion złotych. Jest szansa, że przy sprzyjających warunkach uda się je dokończyć jeszcze w tym roku w połowie listopada.

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej przypomina, że trwa głosowanie w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Z projektami można zapoznać się na stronie wbo.walbrzych.eu i również tam można oddawać swoje głosy.

 

 

opr.plr
foto/video: FB Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PREZYDENT TO DEBIL (20 września 2022 11:27)
Cytuję użytkownika: Mirek
Pytanie do prezydenta od marnych obietnic.... kiedy otwarcie obwodnicy...?07.2023 czy się nie uda i rok później?
TO CO DZIESIATKI RAZY JUZ MOWIL. CZYLI ZA POL ROKU.
Mirek (20 września 2022 8:18)
Pytanie do prezydenta od marnych obietnic.... kiedy otwarcie obwodnicy...?07.2023 czy się nie uda i rok później?
Ewa (20 września 2022 0:01)
To może nareszcie chodnik posprzątają .

Dodaj komentarz

Sobięcin  |   budżet obywatelski  |   remont  |   przebudowa  |  

Wałbrzych zmienia się: remonty i wyburzenia

Nowe mieszkania przy ul. Kościelnej

Remont w Zagórzu. Od poniedziałku objazdy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij