Menu

Kurier kradł paczki, starty wynoszą kilka tys. zł.

Kradł paczki innym kurierom, w sumie zginęło ich osiemnaście. Kurier - złodziej zrobił sobie z tego procederu stałe źródło utrzymania.

 

Kurier kradł paczki, starty wynoszą kilka tys. zł.

26-latek zatrudniony był w jednej z firm kurierskich. Jak ustaliła policja, przez kilka tygodni przychodząc do pracy wykradał innym kurierom paczki. Paczki nie trafiły do klientów, a znajdujące się w nich fanty były używane przez 26-latka. Głównie były to ubrania, buty i przedmioty codziennego użytku.

- W skradzionych markowych okularach mężczyzna pokazał się nawet w pracy. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

W czwartek pracownicy firmy kurierskiej zawiadomoli o złodziejskim procederze policję, 26-latek został natychmiast zatrzymany.

- Mężczyzna oddał byłemu już pracodawcy różnego rodzaju buty, spodnie, kurtkę oraz inne przedmioty i wartościowe rzeczy - mówi komisarz Marcin Świeży.

Straty oszacowano wstępnie na około 5 tysięcy złotych. 26-letni mieszkaniec Starych Bogaczowic przyznał się do kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia,

Komentarze

Ania (21 września 2022 13:08)
Podać imię i nazwisko do publicznej wiadomości żeby nikt już złodzieja nie zatrudnił.
Ww (20 września 2022 14:31)
A prezydent miasta Wałbrzycha wydał kilka milionów złotych na fontannę, kilku krotnie przewyższajac planowany budżet i śmieje się, namawiając ludzi do zaciskania pasa.I co, można?
11111 (20 września 2022 14:12)
Kto kradnie drzewo za ogródkami działkowymi na Podzamczu. Gdzie jest Straż Miejska.
Lol (20 września 2022 12:09)
Cytuję użytkownika: A
Cytuję użytkownika: obserwator unijnych wzorów.
Jak wygra plaforma to donald ogłosi amnestię dla wszystkich.
I słusznie, bo trzeba zwolnić więzienia dla pisiorów
Takich jak ty.
A (20 września 2022 11:03)
Cytuję użytkownika: obserwator unijnych wzorów.
Jak wygra plaforma to donald ogłosi amnestię dla wszystkich.
I słusznie, bo trzeba zwolnić więzienia dla pisiorów
KrwawyLoLo (20 września 2022 9:24)
Kreatywny młody człowiek, patrzy na obecnie rządzących i bierze z nich przykład
obserwator unijnych wzorów. (20 września 2022 9:03)
Jak wygra plaforma to donald ogłosi amnestię dla wszystkich.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   złodziej  |  

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Uratowali desperatowi życie. Chciał skoczyć z okna, miał 3 promile.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij