Menu

Pierwszy śnieg w Karkonoszach

Zima zapukała w Karkonosze, w szczytowych partiach gór Sudetów Zachodnich pojawił się pierwszy snieg. Uważajcie, szlaki zrobiły się śliskie, mokre, dodatkowo widoczność w górach jest mocno ograniczona - ostrzegają GOPR-owcy.

 

Pierwszy śnieg w Karkonoszach

Jak nas informują czytelnicy, w poniedziałek delikatnie porrószyło też na Wilkiej Sowie. Snieg padał jednak tylko przez chwilę. W Wałbrzychu jeszcze śnieg nie padał, ale... zbiercie chrust, zima może nas zaskoczyć.adm
foto: GOPR Karkonosze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mors (20 września 2022 15:05)
Cytuję użytkownika: Pretorius
„Zbiercie chrust” ????????????
A dziwi cię to jak oni tutaj piszą? przecież to redaguje podstawówka
Ww (20 września 2022 13:58)
Jaki włodarz,taki pismak.Prezydencie nadciąga zima, jakie zapasy soli drogowej są w Wałbrzychu?
Pretorius (20 września 2022 12:39)
„Zbiercie chrust” ????????????
Majki (20 września 2022 12:04)
Kto pisał ten artykuł? Do szkoły nieuka wysłać!

Dodaj komentarz

Karkonosze  |   GOPR  |   Snieg  |  

Tragiczna śmierć ratownika GOPR Karkonosze

Wielkie ćwiczenia służb ratowniczych w Karkonoszach (FOTO)

12-latka wpadła w skalną szczelinę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij