Menu

Policja poszukuje tych mężczyzn. Widzieliście ich ?

Policja prosi o pomoc w ustaleniu pobytu poszukiwanych mężczyzn. Edward Sanewski, Edmund Jałowiec i Robert Waillant to wałbrzyszanie poszukiwani listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu i prokuraturę.
 

Policja poszukuje tych mężczyzn. Widzieliście ich ?

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.
Edward Sanewski – lat 34 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kradzieżEdmund Jałowiec - lat 65 – poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu za niealimentacjęRobert Waillant – lat 55 - poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu za niealimentację

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
reakcja@walbrzych24.com

Komentarze

*Emeryt dyplomowany (21 września 2022 23:07)
Jak poszukiwana to Roberta Waillant a nie Robert.
ruhafka to złodziej i kłamca (21 września 2022 10:52)
ruhafka, ty łajzo, policja cię szuka i w końcu znajdzie

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   poszukiwani  |  

Fala kradzieży w Wałbrzychu

Stracił kilkanaście tys. zł. Oszust podał się za pracownika banku

Groził 59-latkowi, że go zabije. Na swoim przestepczym koncie ma...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij