Menu

Zbierają nakrętki dla Hani

Ponad 7 wielkich worków zebranych. Nakrętki zbierane są dla małej Hani. Mili Państwo  Znów wspólnie z kolegami Piotrem Kraczkowskim i Marcinem Urychem opróżniliśmy nasze serducho.- informuje radny. Piotr Kwiatkowski


 

Zbierają nakrętki dla Hani

- Zbieramy nakrętki, odkupuje je firma, która je prztwarza na granulat a pieniądze wpłaca na leczenie Hani - mówi radny Piotr Kwiatkowski.

W Wałbrzychu ustawione są 4 serca do których można wrzucać platikowe nakrętki - przy Decathlonie na Podzamczu, na Placu Grunwaldzkim, na Podgórzu (skrzyżowanie Świdnickiej i NIepodległości) i na ul. Moniuszki przy kościele.  W mieście ustawione zostaną kolejne trzy serca na nakrętki.

- Dwa postawimy na Podzamczu a jedno będzie można znaleźć na Placu Rycerskim - mówi Piotr Kwiatkowski.

Nakrętki przywożone są także z Mieroszowa, Starych Bogaczowic, gdzie zbierają je uczniowie czy z Sokołowska.

- W dalszym ciągu oferujemy odbiór większej ilości nakrętek.- dodaje Piotr Kwiatkowski. 

Jeżeli macie  nakrętki - dajcie znać:
Piotr Kwiatkowski 503174967
Piotr Kraczkowski  503082028pos
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pitu pitu (26 września 2022 7:17)
Cytuję użytkownika: Antychryst
Brawa dla ludzi dobrej woli. W katolickim kraju, gdzie zarodek to czlowiek, trzeba zbierać nakrętki dla chorych dzieci.
Zwykłe gierki pod publiczkę, takie akcje były, są i będą organizowane bez udziału wożących się na nich "społecznikach" z dietami radnego. Powinni realizować aktywnie obowiązki i kompetencje radnych, a nie zbierać nakrętki i kręcić watę cukrową. Przy podwyższaniu diet nie pamiętali o dzieciach?
Ja je bie (25 września 2022 13:26)
Dla Hani nakrętki, a dla Ukraincow zbiera się pieniądze na drony. Albo za darmo wszystko mają Ot taki nasz pojebany kraj i ludzie którzy nie dbają o swoich .....Brzydzę się polską
Antychryst (25 września 2022 8:14)
Brawa dla ludzi dobrej woli. W katolickim kraju, gdzie zarodek to czlowiek, trzeba zbierać nakrętki dla chorych dzieci.

Dodaj komentarz

Nowa poradnia dla seniorów i opiekunów

Pomóżmy Małgosi

Straż Miejska uratowała młodego koziołka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij