Menu

Zbierają nakrętki dla Hani

Ponad 7 wielkich worków zebranych. Nakrętki zbierane są dla małej Hani. Mili Państwo  Znów wspólnie z kolegami Piotrem Kraczkowskim i Marcinem Urychem opróżniliśmy nasze serducho.- informuje radny. Piotr Kwiatkowski


 

Zbierają nakrętki dla Hani

- Zbieramy nakrętki, odkupuje je firma, która je prztwarza na granulat a pieniądze wpłaca na leczenie Hani - mówi radny Piotr Kwiatkowski.

W Wałbrzychu ustawione są 4 serca do których można wrzucać platikowe nakrętki - przy Decathlonie na Podzamczu, na Placu Grunwaldzkim, na Podgórzu (skrzyżowanie Świdnickiej i NIepodległości) i na ul. Moniuszki przy kościele.  W mieście ustawione zostaną kolejne trzy serca na nakrętki.

- Dwa postawimy na Podzamczu a jedno będzie można znaleźć na Placu Rycerskim - mówi Piotr Kwiatkowski.

Nakrętki przywożone są także z Mieroszowa, Starych Bogaczowic, gdzie zbierają je uczniowie czy z Sokołowska.

- W dalszym ciągu oferujemy odbiór większej ilości nakrętek.- dodaje Piotr Kwiatkowski. 

Jeżeli macie  nakrętki - dajcie znać:
Piotr Kwiatkowski 503174967
Piotr Kraczkowski  503082028pos
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pitu pitu (26 września 2022 7:17)
Cytuję użytkownika: Antychryst
Brawa dla ludzi dobrej woli. W katolickim kraju, gdzie zarodek to czlowiek, trzeba zbierać nakrętki dla chorych dzieci.
Zwykłe gierki pod publiczkę, takie akcje były, są i będą organizowane bez udziału wożących się na nich "społecznikach" z dietami radnego. Powinni realizować aktywnie obowiązki i kompetencje radnych, a nie zbierać nakrętki i kręcić watę cukrową. Przy podwyższaniu diet nie pamiętali o dzieciach?
Ja je bie (25 września 2022 13:26)
Dla Hani nakrętki, a dla Ukraincow zbiera się pieniądze na drony. Albo za darmo wszystko mają Ot taki nasz pojebany kraj i ludzie którzy nie dbają o swoich .....Brzydzę się polską
Antychryst (25 września 2022 8:14)
Brawa dla ludzi dobrej woli. W katolickim kraju, gdzie zarodek to czlowiek, trzeba zbierać nakrętki dla chorych dzieci.

Dodaj komentarz

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Przygotowania do XXXI Finału WOŚP - trwają zapisy dla wolontariuszy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij