Na basen do Świebodzic
Ponad 1500 osób odwiedziło w niedzielę kąpielisko letnie w Świebodzicach. Upalna pogoda sprawiła, że świebodziczanie tłumnie ruszyli na basen, by szukać ochłody nie tylko w wodzie, lecz także w zacienionych, zielonych i bardzo urokliwych miejscach, których na naszym kąpielisku nie brakuje.
Lipiec nie dał nam zbyt wielu powodów do korzystania z odkrytego basenu, więc pierwszy, prawdziwie upalny weekend, od razu okazał się rekordowy. W związku z tym, że wysokie temperatury mają się utrzymać przez kilka najbliższych dni, kąpielisko będzie czynne dłużej, do godz. 20:00.


 
Zapraszamy do odwiedzenia kompleksu przy ul. Rekreacyjnej 1, do dyspozycji korzystających z kąpieliska jest m. in. nowo otwarte bistro pod wymowną nazwą H2O, a w jednym z brodzików zamontowano atrakcję wodną dla maluchów.
 
Ceny bilety od wielu lat pozostają bez zmian: 6 zł normalny, 3 zł ulgowy, po godz. 16:00 wszyscy wchodzą za 3 złote.Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. kat
foto: użyczone

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno