Menu

Dobiega końca modernizacja na Nowym Mieście

Za około 7 mln zł remontujemy Plac Powstańców Warszawy, ul. Paderewskiego, Staszica i Kubeckiego. - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Dobiega końca modernizacja na Nowym Mieście

-  Na ulicach jest już położona masa bitumiczna, trwają ostatnie roboty brukarskie. Zakończenie praca przewidziane jest na początek listopada. Będzie pięknie, bezpiecznie i wygodnie. - dodaje prezydent Wałbrzycha

 

 

red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

AS (22 września 2022 10:31)
A ile drzew wycięto przy okazji i gdzie one są. Było miejsce zabaw dla dzieci i gdzie teraz jest. W pobliżu jest szkoła, może warto było pomyśleć o plenerowej siłowni dla młodzieży. Czy projektant zapytał okolicznych mieszkańców czego oczekują. Dziś to wygląda w całości jak reklama sklepu z kostką granitową. Ktoś zadbał o betonozę i miejsca parkingowe. Ten projekt to totalna pomyłka. Wystarczy sprawdzić jak długo grzebali się z tą robotą. Czy ktoś przeprosi mieszkańców za bałagan przez wiele miesięcy ponad pierwszy termin zakończenia prac ?
KIM DZONG TUSK + LUKOIL = RUSKA KURWA (22 września 2022 9:53)
KOLEJNY DZIEN I KOLEJNE LISTY. WCZORAJ BYLY LISTY OD LUKOILA DO TUSKA, LISTY TUSKA DO PUTINA, A DZISIAJ MAMY LISTY SZEFA GAZPROMU DO TUSKA. ALE TA RUDA SZMATA BYLA ANTYRUSKA. JA CIE KRECE. KTO JESZCZE NA TA RUDA SZMATE CHCE GLOSOWAC?
Przerażenie (22 września 2022 8:04)
Coraz większa betonoza.
Fliper (21 września 2022 20:35)
Muszą być nowe drzewa bo kolesiostwo musi zarabiać. Będzie i tablica -info o modernizacji i "zbafcy"-pogrążyciela Wałbrzycha.Będzie też uroczyste otwarcie i lokalny majciarz w koloratce
Dziadek (21 września 2022 20:17)
Cytuję użytkownika: babcia
a gdzie postój taksówek, już żadnego nie ma na Nowym Mieście, już tylko trzeba dzwonić i nie wiadomo kiedy przyjadą. Był też przy polo wychodziło się i do taksówki a teraz jest autobus tylko jedzie ........w drugą stronę
Babciu zadzwoń po Ubera.
babcia (21 września 2022 19:19)
a gdzie postój taksówek, już żadnego nie ma na Nowym Mieście, już tylko trzeba dzwonić i nie wiadomo kiedy przyjadą. Był też przy polo wychodziło się i do taksówki a teraz jest autobus tylko jedzie ........w drugą stronę
Goldmann,, (21 września 2022 17:44)
,,co błyskawiczne tempo,,, rewelacja,,,
AA (21 września 2022 17:03)
Ile drzew wycięto ?

Dodaj komentarz

modernizcja  |   nowe  |   miasto  |   walbrzych  |   prace  |  

Wałbrzyski skarb: Jest pomysł na ''drzwi do Waldenburga''

Wałbrzyskie pięściarki, jak bracia Kliczko. Nie walczyły, bo...

Nullizmatyk pyta ''Czy Warto Było'' - nowy singiel z Zabójcy Królowej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij