Menu

Jak ratować biznes? Spotkanie dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy znajdą odpowiedź na pytanie, jak ratować biznes w obliczu rosnących kosztów. 3 października w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw (Świdnica, Rynek 39/40) odbędzie się spotkanie
 

Jak ratować biznes? Spotkanie dla przedsiębiorców

Spotkanie będzie poświęcone tematom rosnących kosztów prowadzenia firmy, kondycji rynku w kontekście jego wpływu na rozwój przedsiębiorstw, perspektyw finasowania oraz osiągania efektywności energetycznej w czasach kryzysu energetycznego i rosnących cen energii.


Agenda spotkania:

11:30 – 12:00 | rejestracja, powitalna kawa
12:00 – 13:00 | Jak przetrwać kryzys, czyli makroekonomiczne otoczenie przedsiębiorstw. Bieżąca sytuacja i perspektywy - dr hab. Andrzej Raszkowski, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ekonomista, trener biznesu, doradca strategiczny, wykładowca na studiach Executive MBA
13:00 – 13:20 | przerwa kawowa, poczęstunek
13:20 – 14:20 | Efektywność energetyczna - obowiązek czy konieczność - Jerzy Żurawski, Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska
14:20 – 15:00 | networking, zakończenie

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić zgłoszenie, które znajdziecie tutaj

 

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem spotkania jest Wydział Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela Łukasz Szafran – tel.: 74/ 856 28 91, e-mail: l.szafran@um.swidnica.pl.

red
info: użyczone
foto: ilustracyjne

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

spotkanie  |   bieznes  |   przedsiebiorcy  |   swidnica  |   przedsiebiorczosc  |   centrum  |   pieniadze  |   finanse  |  

Użyto gazu i armatek wodnych. Wczorajszy mecz piłkarzy Górnika...

Świdnica: Festiwal Filmowy Spektrum już za miesiąc

Galeria świdnickich murali (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij