Menu

Wsólnie powiedzieli ''Nie dla przemocy''

Warsztaty, kolorowy orszak, którym przeszli uczniowie i specjalnie przygotowany happening - tak wyglądał  Międzynarodowy Dzień bez Przemocy w Głuszycy.
 

Wsólnie powiedzieli ''Nie dla przemocy''

Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło 2 października Międzynarodowym dniem bez przemocy. Nadchodzący dzień jest doskonałą okazją, by uzmysłowić najmłodszym czym jest przemoc i jak jej zapobiegać. Burmistrz Głuszycy oraz Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie zorganizowali 24 września „Dzień bez przemocy”.

Głuszyccy uczniowie wzięli udział w warsztatach profilaktycznych z zakresu emocji i zachowań społecznych. Wraz z nauczycielami przeszli w kolorowym orszaku przed głuszycki Urząd Miasta, gdzie wzięli udział w specjalnie przygotowanym happeningu.

Młodzież mogła też wziąć udział w pokazie specjalnie szkolonego psa policyjnego. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zaprezentowali również sprzęt i wozy policyjne, wóz pożarniczy pokazała Ochotnicza Straż Pożarna w Głuszycy Górnej.

opr. kat
foto: Urząd Gminy Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Komentarze

wałbrzych miasto koszykówki (26 września 2022 13:56)
Górnicy po I kolejce są wiceliderem I ligi ustępując miejsca jedynie GKS-owi Tychy. W drugiej kolejce Górnik zagra już u siebie w hali Aqua Zdrój. W sobotę 1 października o godzinie 18:00 zmierzymy się z Miastem Szkła Krosno! MA BYĆ PEŁNA HALA POKAŻMY SIŁE MA BYĆ PEŁNA HALA
Praktyk (23 września 2022 15:54)
Napiszcie to putinowi.
kl (23 września 2022 13:09)
Ludzie ogólnie, i słusznie oburzają na przemoc. Ale to nie przemocowcy przychodzą na happeningi!

Dodaj komentarz

Pastarałka na głuszyckiej scenie

Głuszyca budżetem na przyszły rok

Jarmark Bożonarodzeniowy w Głuszycy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij