Menu

18-latka ze Świebodzic w Top Model

18-letnia Karolina Kuracińska jest wśród 13 osób rywalizujących w popularnym programie Top Model.

18-latka ze Świebodzic w Top Model

Karolina uczy się w liceum i został jej rok do matury. Uczy się m.in. francuskiego. Przedstawiła się jurorom w tym języku. Ci nie kryli zachwytu jej osobą.

- Mi się podoba... Szlachetna bardzo.
- Była naprawdę radosna i to sprawia jej ogromną przyjemność.
- Taka energia jest bezcenna.

Komentowali jurorzy

Teraz Karolina zamieszka w domu modelek i modeli. Zwycięzca programu otrzyma nagrodę pieniężną, kontrakt z agencją modeli i możliwość współpracy w formie sesji zdjęciowej z magazynem Glamour. 

 

 

red
video: fb Top Model TVN
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Hahaha (23 września 2022 18:36)
Ale co z tego będzie miał potencjalny mieszkaniec Świebodzic bo nie wiem.
Niznany (23 września 2022 10:58)
Odpadnie niedługo , jest ze Świebodzic więc już wszyscy wiedzą że nie przeszła dalej.
Roman 500 000 (23 września 2022 10:17)
Legalny handel żywym towarem.Tutaj jakoś lemparcice milczą.

Dodaj komentarz

top  |   mode  |   tvn  |   swiebodzice  |   program  |   telewizja  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   wydarzenia  |   topmodel  |   karolina  |  

Będzie drugi sezon Tajemnic Dolnego Śląska

History Story: Gorąca Granica

Świebodzice: Po kilku dniach odnaleziono zwłoki w stawie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij