Menu

Było za szybko... 18-latek skończył w rowie

Nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do jakiego doszło w Ogorzelcu. 18-latek stracił panowanie nad autem i dachował. Na szczęście młody kierowca i czterej pasażerowie nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Policja apeluje - kierowco zwolnij !

 

Było za szybko... 18-latek skończył w rowie

Do wypadku doszło w sobotnią noc, około godziny 2:00 w Ogorzelcu pod Kamienną Górą. 18-latek jechał Audi wraz z czterema pasażerami.

- Przyczyną tej kolizji, jak sam przyznał świeżo upieczony kierowca, była nadmierna prędkość przez którą nie był w stanie prawidłowo zareagować, kiedy za zakrętem na drodze zauważył sarny. W wyniku gwałtownego manewru zjechał z drogi i dachował. - mówi st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka z kamiennogórskiej policji.

Mimo groźnie wyglądającego wypadku, nikt z podróżujących nie odniósł  nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Policja przypomina, że kierowca, który w okresie jednego roku od dnia wydania po raz pierwszy prawa jazdy, przekroczy 20 punktów karnych za naruszenie przepisów ruchu drogowego lub w okresie 2 lat od dnia wydania po raz pierwszy prawa jazdy popełnił on przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu lub przekroczy prędkość o ponad 30 km/h l – traci prawo jazdy.adm
foto: KPP Kamienna Góra
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tsss (26 września 2022 14:06)
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
Cztery pierścienie zobowiązują
Na masce cztery zera, piąte za kierownicą:)
Patryyk (26 września 2022 13:20)
No to mu stary wp*****l spuści że rozwalił kałdi
KrwawyLoLo (26 września 2022 10:16)
Cztery pierścienie zobowiązują
ruhafka to patol (26 września 2022 9:48)
Cytuję użytkownika: Jadzia
Taki wiek :)
RUH NARODOWY I TYM PODOBNE
Jadzia (26 września 2022 9:45)
Taki wiek :)
G (26 września 2022 9:27)
Cytuję użytkownika: Kierowca Bombowca
Jaki kierowca?!? Gówniarze z audika przed lub po dyskotece.
Jeżeli posiadał prawo jazdy to kierowca!!! Bałwanie
Kierowca Bombowca (26 września 2022 9:21)
Jaki kierowca?!? Gówniarze z audika przed lub po dyskotece.

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   dachowanie  |   wypadek  |   Ogorzelec  |  

Złodziejka buszowała w damskich szatniach

Pobicie w centrum Wałbrzych - 16-latek trafił do szpitala...

Kolejne pobicie: 16-latkowie skopali rówieśnika

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij