Menu

Ukradł whisky, szarpał się z ochroniarzem

Najpierw ukradł butelkę markowej whisky, później szarpał się z ochroniarzem i uciekł. Miał pecha, bo trafił na policjanta przechodzącego obok marketu.

Ukradł whisky, szarpał się z ochroniarzem

W sobotę przed godziną 20:00 mężczyzna wychodząc z jednego ze sklepów w centrum miasta nie zapłacił za zakupy. Wyniósł z marketu butelkę whisky o wartości blisko 180 złotych. Wychodząc szarpał się z ochroniarzem, który próbował go zatrzymać. Miał jednak pecha.

- Zdarzenie zauważył przechodzący policjant i natychmiast zareagował. 32-latek już po chwili został zatrzymany. Sprawca przestępstwa odpowie teraz przed sądem za kradzież rozbójniczą. Wałbrzyszaninowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Skradzioną whisky odzyskano.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Paulo Coelho (27 września 2022 10:21)
Jak ktoś ma pecha to nawet grzebiąc w tyłku palca sobie złamie.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |  

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Przeklęte skrzyżowanie - kolejny wypadek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij