Menu

Wypadek na ścieżce rowerowej. Dwie kobiety zderzyły się... gdy się mijały

Zderzenie dwóch rowerzystek na ścieżce rowerowej na Podzamczu. 58-latnia kobieta trafiła do szpitala.


 

Wypadek na ścieżce rowerowej. Dwie kobiety zderzyły się...  gdy się mijały

Do wypadku doszło w piątek wieczorem, na drodze dla rowerów wyznaczonej dookoła Podzamcza.

- Kobiety w wieku 45 oraz 58 lat zderzyły się podczas wymijania. - informuje policja.

Starsza z nich z poważniejszymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Obie cyklistki były trzeźwe. Policjanci sporządzili dokumentację procesową, która przekazana zostanie do sądu.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Komentarze

liliputin (27 września 2022 10:31)
Podobna ta młodsza jechała po dopalaczach, a starsza po amfie, a tak w ogóle niedostosowały prędkości do warunków atmosferycznych
ollo (27 września 2022 10:07)
......kiedy tzw. karta rowerowa ....? Czy poruszający się rowerem maja jakąkolwiek znajomość przepisów poruszania się po drogach rowerowych i innych ?
Ja (27 września 2022 10:00)
Straszna katastrofa ,trzy radiwozy
Szczaw i Mirabelka (27 września 2022 9:59)
To problem jakiś, żeby podatnik musiał płacić za policję i sądy!?

Dodaj komentarz

112  |   policj  |   wypadek  |  

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Przeklęte skrzyżowanie - kolejny wypadek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij