Menu

Droga do jeziora w remoncie

– Najważniejszy cel to bezpieczeństwo na tym odcinku, dlatego wybudujemy chodnik – mówi Adam Hausman, wójt Walimia Adam Hausman. Ruszył długooczekiwany remont ul. Spacerowej w Zagórzu Śląskim.

 

Droga do jeziora w remoncie

Inwestycja jest prowadzona na 600 metrowym odcinku od drogi nr 2876D (odcinek ul. Głównej) w kierunku dojazdu do kładki nad Jeziorem Bystrzyckim. W ramach prac położony zostanie asfalt i chodnik z kostki betonowej.Pojawią się też miejsca parkingowe. Remont dotyczy odcinka ulicy należącego do gminy.

– Prowadzimy rozmowy z Nadleśnictwem Wałbrzych, w sprawie przedłużenia chodnika, mam nadzieję, że uda się znaleźć dobre rozwiązanie – dodaje wójt Adam Hausman.

Gmina zdobyła środki na wykonanie remontu z Funduszu Dróg Lokalnych.adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kr (4 października 2022 9:20)
Cytuję użytkownika: BASIA
do Zagorza potrzebny jest autobus z Walbrzycha no bo czym dojechac .
Może lepiej samolot????
Łukasz (1 października 2022 13:07)
Bardzo dobrze ze będzie chodnik i droga asfaltowa ,obecna droga jest w opłakanym stanie do tego brak chodnika gdzie swobodnie nie można się poruszać pieszo przy takim dużym ruchu aut. Myślę że brakuje bardzo oświetlenia drogi , po ciemku wracać strach znad jeziora a dzień coraz krótszy.
BASIA (28 września 2022 15:56)
do Zagorza potrzebny jest autobus z Walbrzycha no bo czym dojechac .
elp (27 września 2022 18:25)
a Maria się cieszy z kolejnej inwestycji....

Dodaj komentarz

Walim  |   Jezioro Bystrzyckie  |   Adam Hausman  |   Zagórze  |   Zagórze Śląskie  |  

Spotkanie Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich (FOTO)

Spotkanie Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich.

Zagórze: Zapora nocą (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij