Menu

Był poszukwany 9 listami gończymi - wpadł w Wałbrzychu

Ma na swoim koncie liczne kradzieże, poszukiwany był aż dziewięcioma listami gończymi. 33-latek został zatrzymany w Wałbrzychu, zaraz po powrocie do kraju. Najbliższe 4 lata spędzi w więzieniu.


 

Był  poszukwany 9 listami gończymi - wpadł w Wałbrzychu

Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed policją za granicą. Policjanci otrzymali informacje, że 33-latek  wrócił do Polski i przebywa w Wałbrzychu.

- We wtorek z samego rana udali się pod wytypowany adres na ul. Niepodległości w Wałbrzychu. To był strzał w dziesiątkę. Mundurowi zatrzymali poszukiwanego mężczyznę - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Wałbrzyszanin był poszukiwany dziewięcioma listami gończymi za różnego rodzaju kradzieże i jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. We wtorek przed południem został przewieziony do aresztu śledczego w Świdnicy, skąd trafi do jednego z zakładów karnych. W więzieniu spędzi najbliższe cztery lata.

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jan Walerian (29 września 2022 12:14)
Cytuję użytkownika: buehehehe
złapali w końcu ruhafkę?
Kto to??
buehehehe (28 września 2022 9:49)
złapali w końcu ruhafkę?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   złodziej  |   list gończy  |  

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Niewiele brakowało by wjechał w ludzi. Rozbił 4 auta, w tym dwa...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij