Menu

Wybory samorządowe przesunięte. Sejm zdecydował

Wybory samorządowe odbędą się w kwietniu 2024 roku. W Sejmie przyjęto ustawę o wydłużeniu kadencji samorządów. Za przesunięciem wyborów głosowali posłowie z PiS, Kukiz 15 i niezrzeszeni.

Wybory samorządowe przesunięte. Sejm zdecydował

Za przyjęciem ustawy było 231 posłów, przeciw było 209, od głosu wstrzymała się jedna osoba.

 

 

Opozycja uważa, że zmiana terminu jest spowodowana względami politycznymi. Według niej, PiS obawia się przegranej. Opozycja będzie domagać się odrzucenia ustawy w Senacie.  Wybory zostaną przesunięte o pół roku. Prawdopodobny termin to 7 lub 14 kwietnia 2024.
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (30 września 2022 9:50)
JA p*****lE! GAZETA ZYDOWSKA MICHNIKA PROMUJE SIKORSKIEGO NA KANDAYDATA RP. NAWETPO TYM JAK DEPARTAMENT STANU NAZWAL GO RUSKA PROPAGANDA. WIEMY WIEMY, KISZCZAK TO CZLOWIEK HONORU. A MICHNIK PIL WODKA, LIZAL SIE Z JARUZELKIM W ROCZNICE STANU WOJENNEGO. TE k***y WSTYDU NIE MAJA.JUZ NAWET NIE UKRWYAJA KOMU SLUZA. TYLKO LEMINGI CIAGLE KLAPKI NA OCZACH MAJA, MOZNA IM CHARAC W RYJ, A CI POWIEDZ ZE DESZCZ PADA. https://twitter.com/i/status/1575732901785661440
NIE dla PISu (29 września 2022 16:17)
moze pieniadze z KPO w koncu przyjda...

Dodaj komentarz

wbory  |   samorzadowe  |   polityka  |   pis  |   kukiz  |  

Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

Zgłosiła się właścicielka psa, ale sprawą zajmie się policja

Obronność, infrastruktura, śledztwo smoleńskie. Prawo i...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij