Menu

Pani detektyw naczelnikiem Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą

Podkom. Monika Rzehulka-Rzepa  Naczelnikiem Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą. Zmiany na stanowiskach w Komendzie Policji w Wałbrzychu.

 

Pani detektyw naczelnikiem Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą

Podkom. Monika Rzehulka-Rzepa zastąpiła na  stanowisku podinsp. Piotra Staniewskiego, który awansował na zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy. Zastępcą podkom. Moniki Rzehulki-Rzepy został doświadczony funkcjonariusz tego samego samym pionu wałbrzyskiej komendy asp. szt. Grzegorz Zapotoczny.Podkom. Monika Rzehulka-Rzepa służbę w Policji rozpoczęła w 2004 roku. Wałbrzyska policjantka do końca 2012 roku pracowała w Komisariacie Policji IV w Wałbrzychu m.in. jako detektyw, a później w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzych, gdzie od 2017 roku była specjalistą Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą. W 2019 roku awansowała na Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy, w zeszłym roku wróciła, ale już jako zastępca naczelnika, do Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą wałbrzyskiej komendy.Asp. szt. Grzegorz Zapotoczny służbę w policji rozpoczął w 1996 roku i pracował w prewencji w komisariatach w Szczawnie-Zdroju oraz nr V w Wałbrzychu. W 2002 roku trafił do Wydziału Do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, gdzie kolejno był specjalistą, a następnie detektywem.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Kris (3 października 2022 18:53)
Całkiem ładna ta Pani Policjantka, szkoda że w drogówce tak mało kobiet
Irus (2 października 2022 1:30)
Cytuję użytkownika: Janek
Pokażcie wszystkich detektywów i napiszce ich dane..... czy to dla nich bezpieczne..... no i gdzie RODO????
Co jeczysz? W koncu praca w tej firmie to zaszczyt i nagroda. Powinni czesciej ich pokazywac z danymi bysmy wiedzieli kto nas ochrania i sie poswieca dla narodu ;)))
Janek (1 października 2022 15:49)
Pokażcie wszystkich detektywów i napiszce ich dane..... czy to dla nich bezpieczne..... no i gdzie RODO????
Radek Podzamcze (1 października 2022 13:06)
Z całym szacunkiem ale przeważa ilość zakolaków z nadwagą któtrzy nie przebiegną 50 metrów, jakim cudem oni zdali testy?

Dodaj komentarz

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Uratowali desperatowi życie. Chciał skoczyć z okna, miał 3 promile.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij