Menu

Widok z Chełmca w 1994 - archiwum VHS youtubera

Jak wyglądał Wałbrzych w 1994 roku nagrany kamerą VHS z Chełmca? Możecie się o tym dowiedzieć lub sobie przypomnieć dzięki nagraniom youtubera. 

Widok z Chełmca w 1994 - archiwum VHS youtubera

 

 

red
video: yt Tomasz W - oficjalny kanał
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

ElaxS (3 października 2022 11:49)
Do zamknięcia był Wałbrzych albo Górny Śląsk. Zamknęli "Czerwony" Wałbrzych !!! Wybór był prosty. Lepiej było rozgromić zbieraninę z całej Polski niż brać się za zrzytych górników z Górnego Śląska !!!
***** *** (3 października 2022 6:38)
I PiSopaci tęsknią za takim syfem jaki widać na nagraniu. Precz z kopalniami # murem za czystym powietrzem.
Pan (2 października 2022 21:19)
Cytuję użytkownika: Ktoś
No i na filmie widać nowy szyb górniczy który solidarność sprzedał do Czech. Ciekawe jak by wyglądało nasze miasto gdyby kopalnie dalej działały albo zamykano by je z głową a nie tak jak to zrobiono zabijając cały Wałbrzych.
To prawda.Górnicy wiedzieli jak postępować przy likwidacji ,by można było na nowo otworzyć.Nikt ich nie słuchał.Ci ,którzy " siedzieli na ich łopatach" mieli inny cel_Wiadomo jaki ,kasa,kasa,kasa!!
Ktoś (2 października 2022 20:26)
No i na filmie widać nowy szyb górniczy który solidarność sprzedał do Czech. Ciekawe jak by wyglądało nasze miasto gdyby kopalnie dalej działały albo zamykano by je z głową a nie tak jak to zrobiono zabijając cały Wałbrzych.
Gerwazy_z_Kosmosu (2 października 2022 20:19)
Widać jeszcze szyb Kopernik, ale cóż Solidarność i wszystko poszło . ..
Normalny Mieszkaniec Wałbrzycha (2 października 2022 18:12)
Wytedy w Wałbrzychu był przemysł.Przemysł solidarnie ???? zlikwidowali.Teraz jest bieda.
Mirek (2 października 2022 17:03)
Na tym nagraniu widac tyle co na znaczku pocztowym... na lepszym nagraniu widać by było wszechobecny syf.

Dodaj komentarz

tomasz  |   w  |   kanal  |   oficjlany  |   youtube  |   vhs  |   1994  |   90s  |   kaseta  |   widok  |   archiwalne  |   walbrzycha  |   zdjecia  |  

Nie śpij, bo cię przegłosują

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Lokalne Centrum Biznesu powstało w Jaworzynie Śląskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij