Menu

Jeździmy pod prąd...

Nadal mamy kłopoty z jazdą po rondzie, a właściwie skrzyżowaniu w  Szczawnie Zdroju. To już kolejny kierowca, który mimo dobrego oznakowania pojechał pod prąd.

 

Jeździmy pod prąd...

Za zdjęcia dziękujemy naszym czytelnikom, którzy wykazują sie dużą czujnością. Zobaczcie jak wygląda "jazda pod prąd".


Komentarze internautów są bezlitosne. Nam najbardziej spodobał się ze zdjęciem oznakowania drogi do Lidla (zdjęcie nie pochodzi z naszego regionu).To nie pierwszy przypadek gdy kierowcy jadą "pod prąd"adm
foto: czytalnicy walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Piort (4 października 2022 14:45)
Ludzie Czemu piszecie "rondo/skrzyżowanie" albo jedno albo drugie, to są 4 skrzyżowania obok siebie koniec kropka, a nie żadne rondo, wcześniej przed przebudowa to było rondo. A inna kwestia jest czy to dobrze czy źle, że rondo zastąpiono skrzyzowaniami
Kroni (3 października 2022 19:52)
Cytuję użytkownika: kot
to nie jeden kretyn tylko jeden bezmózg jedzie za drugim bezmózgiem. czy nie może policja odczytać numerów i ich ukarać przecież to jest mega niebezpieczne, bo jadąc droga jednokierunkową nie spodziewam się auta z naprzeciwka prędzej, że mi z boku coś wyjedzie
To są dwa osobne zdarzenia, ten czerwony kilka tygodni temu…
Pedał (3 października 2022 14:51)
Co nowego w Wąchocku 2.0 ?
Jacek (3 października 2022 11:16)
Skrzyżowanie jest źle oznakowane przed wjazdem na nie powinien znajdować się znak C-12 lub B-21.
Leszek (3 października 2022 10:56)
Kompletny debilizm za kierownicą! Poczekajmy na większe "bum" takiego idioty na tym skrzyżowaniu, ale w sumie to co są winni ci jeżdżący prawidłowo.
kot (3 października 2022 10:51)
to nie jeden kretyn tylko jeden bezmózg jedzie za drugim bezmózgiem. czy nie może policja odczytać numerów i ich ukarać przecież to jest mega niebezpieczne, bo jadąc droga jednokierunkową nie spodziewam się auta z naprzeciwka prędzej, że mi z boku coś wyjedzie
Obiektywny (3 października 2022 10:24)
To nie kretyn, lecz bezmózgowiec, najgorszy gatunek ludzki.
Michał (3 października 2022 10:19)
Trzeba być naprawdę kretynem, żeby na tak oznakowanym rondzie / skrzyżowaniu wjechać pod prąd.

Dodaj komentarz

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Pijany weekend, rekordzista miał prawie 3 promile

Byli kompletnie pijani. Nie mieli też prawa jazdy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij