Menu

Czołówka z drzewem. To cud, ze przeżyli

Dwie osoby trafiły do szpitala, a z samochodu wypadł silnik. - to efekty wypadku, do jakiego doszło na trasie Boguszów - Gorce. 


 

Czołówka z drzewem. To cud, ze przeżyli

Do wypadku doszło w sobotę, kilkadziesiąt minut po północy na trasie Boguszów - Gorce. 19-latka na łuku drogi straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze i czołowo uderzyła w drzewo. (o wypadku pisaliśmy w sobotę TUTAJ).

-  Kobieta, wraz z jednym z dwóch 20-letnich pasażerów, trafiła do szpitala. To cud, że nikomu nic poważnego się nie stało, bo sam samochód został kompletnie rozbity, a silnik wyrzuciło z pojazdu i ostatecznie znalazł się po drugiej stronie drogi. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 


 

 

 

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Emil (3 października 2022 22:50)
Niektorzy to lepiej do garow a nie za kierownice samochodu.
LoLoBoLo (3 października 2022 13:40)
Nie zła kosa musiała być z tego auta widać to po dwór rurkach w komorze silnika, a kierowca pewnie jakiś patafian
DJ2022 (3 października 2022 11:59)
Kierowcy zapominają to że auto jeżdżącą trumną jest!
Olka (3 października 2022 11:36)
Inaczej zamiast torebki z pudrem miałaby silnik na kolanach. Tak wyglądają popisy niedojrzałych kierowców. Na kursach nie zawsze da się to dojrzeć, ale rodzice powinni wiedzieć po zachowaniach w domu,czy dziecku można dać auto i czy wróci! To się nazywa ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Obu stron!
Żenada (3 października 2022 11:32)
Blondynka z prawem jazdy na którym jeszcze nadruk nie wysechł?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |   Boguszów  |   Gorce  |  

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Przeklęte skrzyżowanie - kolejny wypadek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij