Menu

Boks: Wałbrzyszanka z tytułem Mistrza Polski

Mieszkanka Wałbrzycha, uczennica 4 LO i wychowanka klubu Kaczor Boks Team Wałbrzych - Wiktoria Klimek zdobyła tytuł Mistrza Polski na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Boksie. Wychowanek tego samego klubu, Patryk Kozubek zdobył brązowy medal.

Boks: Wałbrzyszanka z tytułem Mistrza Polski

 

 

Dla młodej mistrzyni ufundowano nagrodę w postaci voucheru na dowolną usługę kosmetyczną. 

red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Papaj (4 października 2022 11:46)
Gratki Wika ????
Beata Nowicka (4 października 2022 5:37)
Gratulacje dla Trenera Klubu Kaczor Boks Team i dla zawodniczki Wiktori Klimek. Świetnie ,że młodzież w naszym mieście może czas wolny spędzać na rozwijaniu swoich zainteresowań.

Dodaj komentarz

boks  |   sport  |   klimek  |   walbrzych  |   kaczor  |   box  |   team  |   sport  |   walbrzyski sport  |  

19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.

2 miliony gości na basenie w 10. rocznicę istnienia Aqua Zdroju

Skrzyżowanie Niepodległości: Prezydent Wałbrzycha wysłał pismo, by...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij