Menu

Boks: Wałbrzyszanka z tytułem Mistrza Polski

Mieszkanka Wałbrzycha, uczennica 4 LO i wychowanka klubu Kaczor Boks Team Wałbrzych - Wiktoria Klimek zdobyła tytuł Mistrza Polski na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Boksie. Wychowanek tego samego klubu, Patryk Kozubek zdobył brązowy medal.

Boks: Wałbrzyszanka z tytułem Mistrza Polski

 

 

Dla młodej mistrzyni ufundowano nagrodę w postaci voucheru na dowolną usługę kosmetyczną. 

red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Papaj (4 października 2022 11:46)
Gratki Wika ????
Beata Nowicka (4 października 2022 5:37)
Gratulacje dla Trenera Klubu Kaczor Boks Team i dla zawodniczki Wiktori Klimek. Świetnie ,że młodzież w naszym mieście może czas wolny spędzać na rozwijaniu swoich zainteresowań.

Dodaj komentarz

boks  |   sport  |   klimek  |   walbrzych  |   kaczor  |   box  |   team  |   sport  |   walbrzyski sport  |  

Zawodnik z USA dołączył do Górnika Wałbrzych

Na Białym Kamieniu rozdano 300 mikołajkowych paczek. Mikołaj był...

Ponad 300 dzieci bawiło się podczas ''Górniczego Mikołaja'' w...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij