Menu

Jeden miał marihuanę i próbował ją połknąć, a drugi amfetaminę

Dwóch mężczyzn zatrzymanych z narkotykami. Jeden z nich próbował "ukryć w żoładku" marihuanę przed policjantami. 

Jeden miał marihuanę i próbował ją połknąć, a drugi amfetaminę
Obaj mężczyźni wpadli w ręce policji w centrum Wałbrzycha. 
 
Policjanci zauważyli na terenie jednej z posesji w centrum miasta mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął dziwnie się zachowywać. W pewnym momencie sięgnął do kieszeni, wyciągnął foliowy woreczek z zawartością suszu roślinnego i próbował go połknąć. Funkcjonariusze jednak  nie dopuścili do tego. Po przebadaniu okazało się, że 34-letni mężczyzna miał przy sobie marihuanę
 
 
Inni policjanci odwiedzili jedno z mieszkań w Śródmieściu. Tam w ich ręce wpadł 28-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna miał schowany w mieszkaniu woreczek z białym proszkiem. Funkcjonariusze ustalili, że była to amfetamina
 
Obaj mężczyźni staną teraz przed sądem. Za posiadanie  narkotyków grozi im teraz kara 3 lat więzienia
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Lolek (6 października 2022 13:28)
Cały magistrat zlodzieji a wy o jakiś leszczach piszecie :-)

Dodaj komentarz

policja  |   narkotyki  |   amfetamina  |   marihuana  |   interwencja  |   112  |   997  |  

Wałbrzych: Wpadli z nielegalnym towarem, chcieli wręczyć łapówkę

18-latek okradał działki. Grozi mu 10 lat więzienia

Gang złodziei samochodów rozbity - 8 zatrzymanych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij