Menu

Na tych zawodach nagradza się... kibiców

Organizatorzy RST Półmaratonu Świdnickiego zapraszają do kibicowania zawodnikom którzy 5 listopada przebiegną przez Świdnicę i miejscowości Gminy Wiejskiej Świdnica. Na najbardziej kreatywnych kibiców czekają nagrody.

Na tych zawodach nagradza się... kibiców
- 7.RST Półmaraton Świdnicki to nie tylko święto biegaczy, chcemy, aby kibice bawili się promując radosną i pozytywną postawę, dopingując zawodnikom. Zapraszamy więc do wzięcia udziału w konkursach na najlepszą strefę kibica zorganizowaną przez grupy nieformalne oraz uczniów świdnickich szkół podstawowych. Liczymy na kreatywność dopingujących, a dla najlepszych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – zachęca Radosław Werner, kierownik Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.
 
Aby wziąć udział w konkursie na najlepszą strefę kibica, należy zebrać minimum pięcioosobową ekipę znajomych z podwórka, pracy, szkoły czy też może najbliższych sąsiadów i zgłosić swój udział, wysyłając do 21 października na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com załączoną do regulaminu kartę zgłoszenia. Każda grupa musi mieć pełnoletniego przedstawiciela, który będzie ją reprezentował oraz pełnił opiekę nad niepełnoletnimi osobami.
 
W zamian za pomysłowość przygotowano atrakcyjne nagrody. Dla najlepszych stref kibica na terenie miasta oraz gminy przewiduje się za zajęcie I miejsc po 700 zł, za II miejsca po 500 zł i III miejsca po 300 zł.
 
Po zawodach, do 9 listopada, uczestnicy konkursu zobowiązani są do przekazania dokumentacji zdjęciowej na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com. O wyborze nagrodzonych zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 7.RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca, która ostatecznie ogłosi wyniki do 21 listopada br.
 
 
Do kibicowania zapraszamy również świdnickie szkoły podstawowe, dla nich także przygotowano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. W zabawie może wziąć udział grupa minimum 15 osobowa wraz z pełnoletnim opiekunem. Aby zgłosić chęć udziału w zabawie, należy do 14 października wysłać wypełnioną kartę zgłoszeniową: mailowo na adres: a.sikora@um.swidnica.pl, bądź listownie: Biuro Sportu i Rekreacji, ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica z dopiskiem „konkurs na dopingowanie”. 
 
O wyborze najlepszej szkolnej grupy dopingującej zadecydują również zawodnicy oraz komisja konkursowa, która ostatecznie ogłosi wyniki do 21 listopada.
 
 
Nagrody przewidziane są dla pięciu grup i kształtują się następująco:
I miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 2 000 zł
II miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 1 500 zł
III miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 1 000 zł
IV miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 750 zł
V miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 500 zł
wyróżnienia – sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 400 zł 
 
– Szukajcie przebrań, malujcie twarze, przygotujcie transparenty, instrumenty i przyjdźcie 5 listopada, podzielić się Waszą pozytywną energią – dodaje Radosław Werner.
 
Szczegóły dotyczące konkursów na stronie: www.polmaraton.swidnica.pl. 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Świdnica  |   półmaraton  |   kibice  |   konkurs  |  

Blokady rolnicze na trasie Świdnica - Wrocław

Jechał ponad ''setką'' przez Witoszów

Oszuści atakują

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij