Menu

Był pijany i zaatakował ratownika medycznego. 37-latek może trafić za kraty na 3 lata.

Kopnął ratownika medycznego w nogę. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Kombatantów. 37-latek oprócz tego, że był poważnie chory, to był też pijany i zaatakował udzielających mu pomocy. 
Był pijany i zaatakował ratownika medycznego. 37-latek może trafić za kraty na 3 lata.
Kiedy 54-letni ratownik medyczny wziął od mężczyzny dowód osobisty, 37-latek kopnął go nogę. 
 
Na miejscu zjawiła się policja, która zatrzymała agresywnego mężczyznę. Usłyszał już zarzut. Został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym.
 
 
Grozi mu 3 lata więzienia. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

weterynarz (6 października 2022 9:59)
Wcale go nie kopnął tylko niechcący zahaczył bo ma tik w kolanie z powodu choroby.
buehehehe (5 października 2022 18:30)
to ten zjeb ruhafka

Dodaj komentarz

zaatakowal  |   112  |   997  |   112  |   ratownik  |   medyczny  |   interwencja  |  

Wjechali w pieszych samochodem, jednego zaatakowali maczetą

3,5 tys ludzi bez prądu w regionie

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij