Menu

Świdnica: przebudowa ulicy Przechodniej zakończona

Blisko 900 tysięcy złotych kosztował remont ul. Przechodniej w Świdnicy. Na ulicy przywrócono już ruch.
 

Świdnica: przebudowa ulicy Przechodniej zakończona

Droga remontowana była na odcinku od Bohaterów Getta do Mennickiej.  Wykonana została nawierzchnia z kostki granitowej, a chodniki z płyt granitowych i kostki . Wybudowano kanalizację deszczową. Prace były koordynowane z firmą TAURON, która podczas przebudowy wymieniła swoją sieć.

Remont realizowała firma wyłoniona w przetargu (PPUH "DROG-ZIEM" Zbigniew Wysoczański). Koszt prac to 882,5 tys. zł. 

adm
foto: UM Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lolek (6 października 2022 13:29)
Kowidowa szopka kosztowała kosztowała ponad 139 miliardów, przyjęcie Braci Banderowców trochę mniej... Ile będzie kosztował lockdown energetyczny, kryzys gospodarczy i koszty wojny z Rosją... Teraz już wiecie dlaczego prąd jest taki drogi...

Dodaj komentarz

''Kara jest rażąco niska'' - prokuratura odwoła się od wyroku

Nowe schronisko dla bezdomnych

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij